ПРИГЛАШАЕМ НА ДОПРЕМЬЕРНЫЙ ПОКАЗ КОМЕДИИ «ИНФОГОЛИК» — Студия Мамахохотала

ПРИГЛАШАЕМ НА ДОПРЕМЬЕРНЫЙ ПОКАЗ КОМЕДИИ «ИНФОГОЛИК»

1 марта состоится допремьерный показ романтической комедии «Инфоголик» в кинотеатре «Синема Сити» (ТРЦ Ocean Plaza). Тебя ждет красная дорожка, первый в мире чемпионат по гуглению, вечеринка с актерами фильма и взрывной диджей сет от самого Павла Зиброва. «Инфоголик» — это фильм о молодом парне, который зависит от интернета, а вся его жизнь проходит мимо него.

Евгений Янович, главный актер фильма, рассказал о фильме, о схожести с главным героем и об украинском кино в целом.

Infoholic_kadr

Опиши своего героя.

Максим трошки розсіяний і сконцентрований тільки в той момент, коли він щось каже. Говорить, але не чує інших. Це його основна характеристика та проблема. Він вважає, що те, що пишуть на інформаційних ресурсах важливіше, за те, що можуть дати йому люди. Ми вкладали в героя і почуття гумору, і доброту. Але в силу того, що в нього є така характеристика як «залипання», все це відходить на другий план.

Ви написали фильм о «залипании». А сам ты много времени проводишь в телефоне?

Так. Та взагалі зараз кожен там залипає! Я намагаюсь якось від цього відмежовуватися, але не завжди виходить. Тому я відношу себе до «інфоголіка».

Ты сделал для себя какой-то вывод с фильма?

Для себе особисто — так.  У фільмі є мораль, яку я зараз не буду розкривати. Цю думку ми прагнемо донести до всіх. Здається, що легко відмовитися від телефону і звертати увагу на щось важливе, але нас всіх вистачає на день… два. У фільмі говориться про це у більших масштабах. Головне – це живе спілкування.

Infoholic_kadr(2)

Ты писал этот фильм. Можешь ли ты сказать, что ты повлиял на то, что главный герой фильма похож на тебя?

Можу сказати так: ми одразу робили персонажа, який у певній мірі і є мною. Ми гіперболізували якісь певні риси, щось «непотрібне» прибрали. Всі знали, хто буде грати цю роль, тому одразу враховувався специфіка мого характеру.

Как думаешь, чего не хватает украинскому кино и как это исправить?

Не вистачає сценаристів. Виправити це може студія «Мамахохотала» J. Поясню. Я аналізував, ходив на фільми. У нас є талановиті актори, але не вистачає якісного сценарію. Із широкого кіно мені подобаються сценарії лише «кварталівських» фільмів.

Какой украинский фильм ты можешь отметить за прошедший год?

«Гніздо Горлиці» та «Слуга народу 2». А саме з усіх українських фільмів мене вразив «Поводир». Там є певні питання до сценарію, але мені здається він вийшов саме у такий час, коли був підйом духу патріотизму. Це був перший масштабний фільм, який показував правду.

Infoholic_kadr (7)

Ты бы сыграл в драме?

Так. Я хотів би зіграти Андрія Чумака в екранізації «Сад Гетсиманський». Це ідеальна драматична роль, яку я б хотів прожити.

Что было самым сложным во время съемок?

Навчитися фільтрувати здорову критику від нездорових порад. Мені казали дуже багато інформації. І її треба було якось відфільтровувати і вибирати правильне. Це дуже важко.

Почему зритель должен пойти на  фильм «Инфоголик»?

Я відповідав разів десять на це запитання для різних ресурсів J. Моя відповідь жодного разу не повторювалася. Кожного разу я в ньому знаходжу те, що зачепить. Він надихає і дає привід задуматися та звісно ж посміятися.

Производство: канал НЛО TV, студия Мамахохотала и Idea Production
Премьера: 2 марта 2017 года
Продюсер: Валентин Шпаков, Иван Букреев.
Режиссеры: Валентин Шпаков, Владислав Климчук.
Сценарий: Бекир Мамедиев, Женя Бугров, Женя Янович
Главные Роли: Евгений Янович, Олег Маслюк, Елена Борозенец, Павел Зибров, Сергей Калантай, Алла Мартынюк.

Допремьерный показ состоится 1 марта в 19:00 в «Синема Сити» (ТРЦ Ocean Plaza). Билеты уже есть в продаже. Вы можете приобрести их перейдя по ссылке.

Встретимся 1 марта! :)

Дата: 15.02.2017