Про нас – Студія Мамахохотала

Студія Мамахохотала

«Мамахохотала» - це компанія друзів, котра, зібравшись разом у 2012 році, зі свого захоплення згодом зробила успішний бізнес. Наші талановиті актори та сценаристи створюють гумористичні ТВ-шоу, серіали та регулярно радують глядачів великими концертами та стендап-виступами.

На сьогоднішній день студія є гумористичним проектом № 1 для молодіжної аудиторії в Україні.

Команда

Над проектами студії «Мамахохотала» працює колектив з більш ніж 30 чоловік. Більш за все на світі ми любимо свою справу, та радіємо що одного разу життя звело нас разом. Ми один для одного найкращі наставники. Розвиваємось у творчому плані, з одного боку, самостійно, а з іншого – команда завжди готова підтримати будь-кого в цьому процесі.

«Ми працюємо як один злагоджений механізм, котрий у короткий термін може вирішити будь-яку задачу. Кожен з нас має своє, особливе, місце в студії та на відмінно робить свою справу». Григорій Шевченко, продюсер студії «Мамахохотала».

Ми – наймолодша та наймотивованіша команда на українському ТБ. Ми починали із роликів на Youtube, тому звикли все робити актуально, динамічно, зухвало і, найголовніше, смішно!

Мета

Ми не зупиняємося на досягнутому та постійно вдосконалюємося, пропонуючи глядачам нові проекти.

У найближчий час плануємо зняти повнометражну комедію. Хочемо, щоб вона стала для нашої країни такою ж культовою як, наприклад, фільми «Пригоди жандармів» для Франції, «Містер Бін» для Британії та «Один вдома» для США. Знаємо, що в житті немає нічого неможливого!

Процес роботи

«Найважливіше у процесі роботи студії – це свобода для творчого прояву і зелене світло для будь-якої ініціативи». Роман Грищук, керівник студії «Мамахохотала».

Більша частина нашої команди займається творчою роботою: пише сценарії та стендапи, ставить номера на зйомку, готує костюми та реквізит. Дуже багато часу ми приділяємо редагуванню: учасники студії вирішують, смішний жарт або ні, увійде він до випуску або його потрібно вдосконалити.

***

«Мамахохотала» була створена у 2012 році, перетворившись з успішної команди КВН у гумористичну студію. У 2012 році Forbes відмітив «Мамахохотала» як один із найуспішніших студентських стартап-проектів в Україні. У 2015 році гумористичне шоу студії «Мамахохотала» було номіновано на національну премію «Телетриумф».

Вечірнє гумористичне шоу «Мамахохотала» вже 5 сезонів поспіль транслюється на телеканалі «НЛО ТV».

Під час свого існування студія:
  • випустила 80 програм шоу «Мамахохотала»
  • підготувала більш ніж 40 годин інших гумористичних проектів
  • організувала та виступила на 135 заходах
  • провела 85 концертів у різних містах України
  • створила 27 успішних вірусних роликів