Анна Гресь – Студія Мамахохотала
Анна Гресь

Анна Гресь

Актриса студії «Мамахохотала».
26 років, з Києва.
Заміжня з Романом Грищуком.
В студії відома, як Гресь.

Інтерв'ю

Як тобі в чоловічому колективі?

Складно звичайно. Тим більше в такому. Коли тебе постійно «травлять». Не те одягла, не так сказала, фотографію не так підписала… Коли ти постійно думаєш – це вони жартують, чи серйозно зараз? Хоча останнім часом я рада їм допомагати у відточуванні майстерності такого роду жартів, мені реально це спілкування приємно. Вони всі такі рідні.

Ти пишеш жарти?

Я намагалась. Витрачала на це дуже багато часу, зусиль, нічого не виходило. Я взагалі, якщо чесно, не розумію, як це роблять наші автори. Я знаю, що жарт – певна формула. І коли чую, розкладаю собі її в голові і розумію алгоритм. Але сама придумати не можу.

Яка роль найулюбленіша?

Мені взагалі подобається грати дурку якусь. Ну ось в «Розсміши коміка» про жабку, наприклад. Люблю кривлятися, дуріти.

Читати все інтерв'ю

dsc_6983

Розкажи, як ти потрапила в студію?

Все почалося з того, що в КПІ з першого курсу я грала з Ромою в одній команді КВН. Ми об’їздили всі можливі ліги, грали в Українській Вищій Лізі, були три рази в Сочі. У 2012 році вирішили заснувати студію, і почалася епоха «Мамахохотала».

Яка історія вашого знайомства з Ромою?

Він вчився на третьому курсі в КПІ, а я тільки поступила. Запізнилася в перший же день на посвяту в студенти, сіла десь далеко, дивлюся — за кафедрою якийсь симпатичний брюнет. Думаю, все, буде моїм хлопцем. А Рома – він і голова студради, і капітан факультетської команди КВН, скрізь і всюди. Загалом вирішила, треба брати. Через три місяці ми вже зустрічалися.

Як вам працюється разом?

З плюсів – мені, звичайно, іноді (!) щось сходить з рук. Ще я іноді (!) беру участь у прийнятті рішень, чи будуть певні люди працювати в студії. Якщо мені якась дівчинка сильно не сподобалася, то… :)

Насправді, живучи з Ромою під одним дахом, я зовсім не знаю більше, ніж інші люди зі студії. Іноді дізнаюся якісь новини взагалі остання.

img_9541

Ти студію сприймаєш як повноцінну роботу?

Скоріше ні. Я туди не приходжу щодня. Це проектна діяльність. Хоча я дуже дбаю про репутацію «Мамахохотала». Якщо і тягне десь посваритися, поскандалити, завжди думаю, як це вплине на репутацію студії. Мене це сильно стримує.

Ти працюєш ще моделлю чи це в минулому?

Скоріше в минулому. Вже вік :) та я і не так займалася модельним бізнесом, щоб брати участь у топових показах, друкуватися на супер обкладинках. Працювала тільки в Україні. Завжди віддавала пріоритет студії. Ніколи не було часу, щоб виїхати за контрактом кудись хоч на пару місяців. Ось тільки збулася давня мрія – виділила два місяці на поїздку в Китай.

21

Що найцікавіше в роботі?

Звичайно ж глядачі. Особливо якщо знають, підходять, хвалять. Ну кому це не буде приємно? Цікаві нові ролі. Так аж до того, що на зйомках у мене завжди різний макіяж, одяг, образи. Як для дівчинки, це мрія.

А що складно?

Складно звичайно вчити 38 номерів. Пам’ятати всі слова, відігравати, відкривати рот :).

img_1860

Як вивчити стільки тексту?

Я намагаюся проживати всі ці ролі у голові і просто логічно вибудовувати собі лінію розмови. Найголовніше запам’ятати послідовність.

А якщо раптом забула слова?

На зйомках не біда – «стопнули», підказали, далі знімаємо. На концертах особливо ніколи не забувала. Хоча, в Трускавці сталося. Там ми щось всі попливли. Грали номер, який близько року ніде не показували. В такому випадку хлопці прямо на сцені допомагають – накидають слова, натякають. Але глядачам це скоріше не помітно.

Як ти відпочиваєш після зйомок-турів-концертів?

Я отримую енергію, коли виступаю. Правда. Це не спустошує, навпаки. Я відпочиваю більше фізично після зйомок. Відсипаюся, тому що весь знімальний тиждень проходить з кавою та на енергетиках, недосип моторошний. Люблю сходити кудись, нові емоції. Завжди купа нових ідей приходить чомусь саме в кіно чи в театрі. Хоч бери й пиши. Так і роблю — сиджу, строчу плани.

dsc_6124

Що робиш для вдосконалення в кадрі?

Я ходила до логопеда. Погано говорила букву «с», особливо на початку слова. В житті не помітно, а на ТБ неприпустимо. Ще до нас в студію приходить фахівець з акторки, займаємося в групі.

Чим займаєшся крім студії?

Ось, наприклад, була два тижні на Кіпрі. І робота, і море. Хостесили з подружкою під час покерного турніру. В Україні собі такого дозволити не можу. Хоча, як би дивно не звучало, роботу хостес я люблю.

А відео-блоги?

Мені завжди хотілося вийти на youtube. Весь час відкладала, не вистачало впевненості в собі, стусана якогось. Поїхала в Китай, придумала проект #АнявШанхае — знімала випуски з Китаю. Дуже втомилася. Зняти, змонтувати, викласти – і так щодня протягом двох місяців.

gres_site_slider

Правда, що можеш з’їсти Big Mac на ніч і ні на грам не поправитися?

Можу. І торт можу. Колись з’їла Big Tasty і мені було мало. У Китаї схудла на 2 кг, приїхала зовсім худа. Від’їлась на Кіпрі, була мета набрати вагу. Вона на мені просто не приживається. Від мами генетика класна.

У тебе є плани на рік, п’ять, десять вперед?

У мене є мотиваційна дошка. Вдома висить для візуалізації. Я колись до цього дуже серйозно підійшла – знайшла в інтернеті потрібні фотографії, роздрукувала, читала всякі інструкції як правильно все зробити, клеїла картинки в певному порядку.

Яка у тебе є мрія?

Стати телеведучою у ранковому шоу. Це так зручно. Прокинувся, тебе нафарбували-зробили зачіску, відпрацювала і весь день вільна!

img_0658

Всі новини