Юрій Громовий – Студія Мамахохотала
Юрій Громовий

Юрій Громовий

Актор студії “Мамахохотала”, Stand-Up комік та просто доросла дитина.
32 роки, з Києва.
В студії відомий як Юрій Ваганич, Діванич, ГромоБой.

Інтерв'ю

Майже всі хлопці з «Мамахохотала» вихідці з КПІ. Звідки ти і як потрапив до студії?

Я з Київського інженерного університету будівництва та архітектури. Навчався на спеціальності технології будівельних виробів, конструкцій і матеріалів. Другу освіту – диктор-ведучий телебачення, отримав в Карпенко Карого. Як потрапив до «Мамахохотала»? Одного разу захотів виступити разом зі студією. Написав Ромі у ВКонтакте: «Хочу виступити!». Він відповів: «Добре, приходь». Прийшов, виступив і ось до цих пір я тут. Не подумайте, що мені це подобається, просто Рома паспорт не віддає :).

А чим ти займався до студії?

Студентським театром естрадних мініатюр, зараз це театр «Дивні люди». На другому курсі потрапив у всю цю «двіжуху», закрутилося, завертілося ііі … пішло.

Читати все інтерв'ю

DSC_3511

Чи правда те, що ти колись грав пень?

Це було одне з завдань в університеті, потрібно було зіграти пеньок. Мені поставили «три». Сказали, що непереконливо. Тоді я був дуууже засмучений, а потім, дуже радий, тому що у мене були смішні стендапи, присвячені цій темі. Як можна зіграти погано пеньок?

Тобі допомагає зараз в роботі твою освіта?

Ні, не допомагає. Ті навички і знання, які дав мені університет – це абсолютно не те, діаметральна протилежність того, що відбувається на знімальному майданчику. Отримував досвід шляхом проби і помилок.

Яка твоя улюблена роль в шоу «Мамахохотала»?

Роль, де можна в процесі номеру змінитися в дві сторони. Тобто, коли ти граєш спочатку одного персонажа, потім переходиш в іншого, далі або повертаєшся знову в перший образ, або граєш ще далі.

DSC_7658

Як ти готуєшся до зйомок?

Коли багато ролей, постійно повторюю вдома, якщо мало – готуюсь за один день. Я повторюю текст перед виходом на сцену і намагаюся максимально вжитися в образ. На репетиціях намагаюся перебільшувати свій образ, а коли виходжу на сцену, вже граю стримано.

Женя Янович говорив, що ти лідер по кількісті нагород «Золоте весло». Це правда? Ти часто забуваєш слова на сцені?

На сцені практично ніколи! Ти ж знаєш Женю :). Я можу забути на репетиції текст, дозволити собі поміняти слова місцями, сказати іншу фразу, зробити щось неправильно, але на сцені я тримаю себе в руках :).

Твої хороші і погані якості …

Мені здається, моє гарна якість – позитивний настрій кожен день. Намагаюсь в будь-якій ситуації знаходити щось хороше. Але для кар’єри це погана якість, тому що є моменти, де потрібно реагувати жорстко і говорити правду людям в очі, можливо образити в якомусь плані. Але я не вмію так робити.

Як це бути татом? І як поєднуєш це з роботою?

Все добре. Останнім часом багато роботи, але дружина бере величезну частку по вихованню нашого сина на себе, а я приїжджаю додому і радію.

YASV7936

За що ти любиш свою дружину?

У неї цілий букет хороших якостей. Якщо вона приготує смачний пиріг, я буду любити її за те, що вона смачно готує, а післязавтра вона скаже щось смішне, і я буду любити її за це. Якщо у мене щось не виходить, вона мене завжди підтримує. Тобто, я просто дуже сильно її люблю!

Ким в майбутньому ви бачите свого сина?

Поки дуже складно про це говорити. У нас демократія. Якщо він захоче пов’язати своє життя з акторством або гумором, то чому немає. Якщо він захоче грати в футбол – будь ласка. Навіть якщо буде політиком, я змирюся, але знаючи його батьків, вони за нього голосувати не будуть.

У тебе була перерва в стендапі. Чому?

Перерва була в зв’язку з народженням сина. Я дуже хотів побути з вагітною дружиною, а далі з малюком. Зараз я вже почав виступати на відкритих мікрофонах, щоб напрацьовувати матеріал. Влітку збираюся робити великий сольний стендап.

Чи є у тебе якісь цілі щодо стендапу?

Є дуже багато цікавих проектів, є бажання там виступити. Хочу пробувати. Хочу бомбити сольниками і не зупинятися, поки не народитися друга або третя дитина.

20160523-IMG_2306

Ти хочеш трьох дітей?

Взагалі, хочу сім. Можу з ними створити свою студію «Мамахохотала» :).

З приводу радіо. Як ти став ведучим?

Зараз я ведучий ранкового шоу «Підзарядка» на радіо «Перець FM». До цього у мене був на цьому ж радіо проект «Коміки Онлайн», мені запропонували вести ранкове шоу з ще один ведучим – я погодився. Це новий досвід. Поки досить непогано виходить. Єдина складність – рано вставати. Кожен будній день встаю о шостій ранку, а вже о сьомій я повинен бути бадьорий і вже заряджати людей. Потрібно лягати раніше! Було таке, що після зйомок я повернувся додому, ліг о другій годині ночі і було дуже складно встати о шостій ранку. Оооочень складно! Почав ефір нормально, а ось, коли він закінчувався, я мало не заснув. У мене там ще таке зручне крісло, яке може «засмоктати» в сон.

Хотів би знятися в якомусь фільмі?

Звичайно, у кожного актора є така мрія. Немає різниці в комедії або драмі.

IMG_7317

Ти пишеш номери?

Ні, я все-таки більше актор.

За що ти любиш сцену?

Спочатку було приємно, коли люди аплодували і сміялися. Зараз це більше переросло в приємні трудові будні. Я сцену бачу дуже часто, тому все-таки це вже робота. Завжди мріяв, щоб так сталося і домріявся.

Як ти відпочиваєш після зйомок?

Не завжди виходить відновити сили, тому що на наступний день з ранку мені потрібно їхати на радіо. Ось, наприклад, приїду з туру і в той же день буду проводити весілля.

YASV7782

Ти один з найстарших учасників студії? Хлопці ставляться до тебе як до наставника?

Звичайно! Я вчу цих «шлециків» життя, можу наставити їх на шлях істинний :). Вони ніколи не слухаються, але я продовжую їх наставляти. Якщо вони мене не слухаються, можу «всипати» ременя або на гречку поставити :). Ну а серйозно, ми можемо посидіти, поговорити по душам. Ось недавно дізнався, що Рудий курить мало не нагодував його сигаретами.

Що для тебе найскладніше в роботі студії?

Немає складнощів. Просто потрібно працювати і все буде нормально. Просто якщо ти лідер, тобі буде дуже складно, тому що тут всі працюють і знають, чого хочуть. Я люблю студію за те, що вона розвивається. Робота приносить задоволення, плюс до цього вона не дає варіантів просісти. Якщо ти розслабився, можеш опинитися за бортом.

Якби не студія, то …

Я все одно був би актором.

Всі новини