ДАЙ ВОГНЮ – АПЕТИТНІ ПІКНІКИ РАЗОМ З МАМАХОХОТАЛА – Студія Мамахохотала

ДАЙ ВОГНЮ – АПЕТИТНІ ПІКНІКИ РАЗОМ З МАМАХОХОТАЛА

ДАЙ ВОГНЮ

АПЕТИТНІ ПІКНІКИ РАЗОМ З МАМАХОХОТАЛА

 

Студія «Мамахохотала» разом з ТМ «Апетитна» продовжують традицію та знову збирають всіх друзів разом.

Цього разу ТМ «Апетитна» пригостить вас своїм новим продуктом – четвертиною «Кантрі». Саме тому чекайте на захід у стилістиці Дикого Заходу. Це ковбої та індіанці, револьвери, луки і ласо, неймовірна енергетика та унікальна стилістика. Звичайно, все це не пройде без  грилю «Апетитної» курочки та акторів студії «Мамахохотала».

Що чекає на тебе?

Кулінарний майстер-клас з приготуванням четвертини «Кантрі» від Олега Маслюка, поїдання бургерів на швидкість з Анею Гресь, волейбол з Іваном Мелашенко, перестрілка водяними пістолетами з Женею Яновичем, родео на бику з Юрієм Громовим, ковбойська дуель, прогулянки на конях, смачне барбекю від ТМ «Апетитна» та багато-багато іншого.

Пікнік відбудеться 29 липня, на Золотому пляжі Гідропарку у Perfect Place.

Нагадуємо, що це закрита вечірка. Зареєструватися і виграти запрошення ви можете за посиланням. Оголошення переможців – 27 липня (рандомним чином ми оберемо 300 переможців та надішлемо більш детальну інформацію на пошту)

Важливо: особам, що не досягли віку 18 років вхід на захід дозволяється тільки в супроводі дорослих!

Ми знаємо, що багато людей з інших міст хотіли потрапити до нас на пікнік. Цього року це стане можливо для жителів Одеси та Харкова. Незабаром чекайте на деталі заходів.

button_piknik

Дата: 20.07.2018