Інфоголік на Новому каналі – Студія Мамахохотала

Інфоголік на Новому каналі

Говорили про фільм «Інфоголік» ми дуже багато. Шансів подивитися його була неймовірна кількість: кіно, megogo… Якщо все-таки залишилися такі люди, які до цих пір цього не зробили, даємо ще один шанс: 24 серпня, 19:00 на Новому каналі. Чудовий привід зібратися компанією і ще раз глянути хорошу романтичну комедію.

 

 

«Загалом, я вважаю, що це хороше та правильне рішення. Фільм, який п’ять місяців тому був у кінотеатрах, вже виходить на екрани: ніхто його не відкладає, не ховає та не має ілюзій, що на ньому можна ще продовжувати заробляти в інтернеті. Кіно доступне для широкого перегляду і добре, що ми розширюємо свою аудиторію. Фільм буде показаний не на каналі, який мав відношення до продакшну – аудиторія НЛО TV, гадаю, в своїй більшості подивилась «Інфоголіка» в кіно та Інтернеті. Думаю, це крок вперед і добре, що на День незалежності найкращий на даний момент український фільм 2017 року буде показано по хорошому молодіжному каналі», – головний актор Євгеній Янович.

Комедія була знята в серпні 2016 року студією «Мамахохотала» спільно з IdeaProduction на замовлення телеканалу НЛО TV. Зі старту показу фільм став одним з лідерів першого уїк-енду і протримався три тижні в ТОП-10 вітчизняного прокату. Саме в прокаті фільм подивилося 70 000 глядачів.

Нагадаємо, що режисерами фільму стали Валентин Шпаков і Владислав Климчук, а спеціальної зіркою – Павло Зібров. У центрі сюжету «Інфоголіка» – життя успішного інвест-менеджера Максима (грає Євген Янович), який не уявляє свого життя без інформації! Він постійно «залипає» в гаджетах і моніторить новини. Це допомагає хлопцеві в кар’єрі, але абсолютно відволікає від реальності. Макс не помічає нічого навколо – навіть того, що його дружина Маша (Олена Борозенець) вагітна! Але раптом для головного героя все перевертається з ніг на голову – всі новини, які він читає, починають збуватися у його власному житті. І це шкодить всім навколо – дістається навіть найкращому другові Макса Сені (Олег Маслюк).

Дата: 21.08.2017