Інтернет-серіал «Касирша Люба» – Студія Мамахохотала

Інтернет-серіал «Касирша Люба»

Всі ми знаємо як проходить день у політиків, спортсменів і зірок шоу-бізнесу. Ми подумали, чому б не зняти серіал про людей, чиї професії залишаються непоміченими. Про людей, з якими ми не вітаємося, байдуже проходимо повз, а іноді навіть ображаємо. А між іншим життя таких людей може бути набагато цікавіше, ніж ви думаєте! Доказ цього наш інтернет-серіал “Касирша Люба”, який ви вже можете подивитися. А які цікаві історії траплялися у вас в супермаркетах?

Студія «Мамахохотала» випустила інтернет-серіал «Касирша Люба». Головна героїня серіалу – касирша супермаркету Люба (Аліса Тункевіч). Люба володіє надздібностями – проаналізувавши покупки, вона може дізнатися про людину все. Навіть те, що покупці самі про себе не знають.

У Люби є два шанувальника: охоронець і постійний покупець, які щодня борються за її серце. У кожен серії нові комічні ситуації, цікаві персонажі і, звичайно ж, любов. Зйомки інтернет-серіалу проходили в оновленому супермаркеті АТБ в Дніпрі.

«Ми давно хотіли зробити інтернет-серіал – за цим форматом майбутнє. До того ж наш глядач переважно молодий і вважає за краще дивитися контент в інтернеті. Нам здалося кумедним наділити касирку супермаркету аналітичними здібностями, як у Шерлока», – творці серіалу Роман Грищук і Ваня Мелашенко.

Першу серію можна вже побачити на каналі YouTube студії «Мамахохотала».

А стежити за долею персонажів інтернет-серіалу ви зможете щовівторка та щочетверга з виходом нових серій на каналі.

Виробництво: студія Мамахохотала

Прем’єра: 15 березня 2018 року

Шоураннер: Роман Грищук, Іван Мелашенко

Режисер: Дмитро Шмурак

Продюсер: Григорій Шевченко

Сценарій: Григорій Подільський, Олексій Вознюк, Роман Грищук, Іван Мелашенко

Оператор-постановник: Дмитро Маніфест

У головних ролях: Аліса Тункевич, Володимир Кравчук, Юрій Громовий (студія «Мамахохотала»).

Дата: 16.03.2018