«КВАРТИРНИК» ВІД МАМАХОХОТАЛА ТА АПЕТИТНОЇ – Студія Мамахохотала

«КВАРТИРНИК» ВІД МАМАХОХОТАЛА ТА АПЕТИТНОЇ

На днях ми задали вам питання, чи хочете ви провести час разом і повторити весняний пікнік з «Апетитною» та «Мамахохотала»? – Отримали дуже багато позитивних відповідей. Тому вирішили продовжити цю традицію – збирати хороших людей разом. Повірте, готувати м’ясо великою компанією можна не тільки на природі, для цього не обов’язково чекати наступної весни або виїжджати з обігрівачами за межі Києва. «Апетитна» поділилася з нами секретом, а ми розповімо його вам.

Ми вирішили зробити вечірку в домашньому стилі, з інтерактивними кімнатами, фотозонами, різноманітними іграми та розвагами. Назвали все це ми – «Квартирник». Отже, що чекає на вас?

Олег Маслюк приготує для вас куряче м’ясо, Ірина Хоменко та Аня Гресь зіграють в настільні ігри, з Женею Яновичем і Ванею Мелашенко ви зможете позмагатися в X-BOX і пограти в інші сучасні ігри, разом з Ромою Грищуком пограєте в аєрохокей та кікер, а ось з Юрою Громовим зіграєте в приставки з 90-х. Також різноманітні фотозони, і дуже дуже… ну дуже смачне меню з куркою від «Апетитна», бар і багато інших приємностей.

В кінці вечора вас чекає музика під гітару, ми всі разом затишно влаштуємося біля сцени і заспіваємо всім відомі добрі хіти, після чого будемо до ночі танцювати під крутий діджейський сет.

Це закрита вечірка, тому встигни зареєструватися.

>Посилання на реєстрацію<

Серед усіх зареєстрованих ми розіграємо запрошення на “Квартирник”. Переможцям прийде сповіщення електронною поштою.

Ну що друзі, до зустрічі! :)

Дата: 10.10.2017