Олег Маслюк тепер на телеканалі «Футбол 1» – Студія Мамахохотала

Олег Маслюк тепер на телеканалі «Футбол 1»

Починаючи з 14 жовтня ви зможете бачити Олега ще й на телеканалі «Футбол 1». Формат такого розважального шоу на футбольну тематику вперше з’явився в Україні, тому не пропустіть: щосуботи та щонеділі о 10:20 в ефірі телеканалу ранкове розважальне шоу «Халатний футбол».

Олег Маслюк разом зі своїм співведучим – шоуменом Костянтином Киркаряном будуть рятувати уболівальників від осінньої хандри.

«Мені дуже приємно стати ведучим такого шоу. Веселити людей – це те, що мені подобається найбільше. Футбол – це спорт №1 і моє захоплення. Я буду отримувати божевільний кайф, поєднуючи ці дві невід’ємні частини мого життя», – розповів Олег Маслюк.

«Ну яка футбольна команда без ранкового тренування? Який Кріштіану без ранкової зачіски? І який канал без ранкової програми? На головному футбольному каналі країни повинна бути головна ранкова програма. Вона повинна починатися приблизно о 10, як раз, коли всі прокинулися – все для вболівальника. Ранок – особлива атмосфера. Як думаєте, що відбувається у футбольному світі з ранку? Тисячі футболістів вже біжать розминочні кілометри, сотні агрономів починають готувати поле до вечірніх матчів та наносити розмітку і тільки двоє ведучих о 10.20 виходять в ефір на каналі «Футбол 1». Так що приєднуйтесь до нас вранці. Ми в ефірі – ви в халаті», – розповів Костянтин Киркарян.

Прокидатися та готуватися до футбольних вихідних тепер стане легко та весело – разом з програмою «Халатний футбол» на каналі «Футбол 1». Тож вмикайте! :)

Дата: 06.10.2017