НОВІ ФІЛЬМИ МАМАХОХОТАЛА – Студія Мамахохотала

НОВІ ФІЛЬМИ МАМАХОХОТАЛА

Рома Грищук та Ваня Мелашенко днями їздили в Одесу. Ні, ми не хочемо, щоб ви заздрили: вони не купалися в морі, і не загоряли. Однак Рома і Ваня їздили в морське місто з хорошого приводу.

В Одесі проходив кінофестиваль ОМКФ, в рамках якого традиційно був організований Кіноринок. Основне завдання Кіноринку – знайомити прокатників і власників кінотеатрів з новими фільмами, які знаходяться на різних стадіях розробки.

Студія «Мамахохотала» і телеканал НЛО TV презентували два фільми.

«Бурштинові копи» – фільм, в головних ролях якого ви побачите вже знайомий вам дует Жені Яновича і Олега Маслюка. Стрічка розповідає про столичного копа, якого переводять в село, а в напарники дають місцевого поліцейського. Разом вони кидають виклик могутньому бурштиновому барону.

«Фільм «Бурштинові копи» – це перша в Україні комедія про поліцейських-напарників. Жанр бадді-муві дуже популярний в Голлівуді. До нього відносяться такі хіти, як «Люди в Чорному» , «48 годин», «Круті лягаві»… Впевнені, що історія про наших поліцейських, які зіштовхуються з локальною проблемою (незаконний видобуток бурштину) знайде свого глядача», – Роман Грищук.

А зараз ми відповімо на найпоширеніше питання: чи буде «Інфоголік 2»? – ТАК!

Сценарії фільмів знаходяться в стадії розробки, на кіноринку було представлено тизери майбутніх робіт.

Дата: 31.07.2017