Мамахохотала створює мультсеріал – “Небезпечна зона” – Студія Мамахохотала

Мамахохотала створює мультсеріал – “Небезпечна зона”

19 травня в “Українському домі” відбувся фестиваль “KyivComicCon”, на якому студія “Мамахохотала” разом з телеканалом НЛО TV презентували свій мультсеріал “Небезпечна зона”. Глядачі фестивалю дуже тепло сприйняли трейлер до серіалу і завалили творців питаннями. Отже, чому “Мамахохотала” вирішили зайнятися анімацією, скільки людей працює над створенням серіалу і що таке “Небезпечна зона”. На запитання відповідають автори ідеї, сценаристи Артур Губка та Степан Олійник і продюсер мультсеріалу Рома Грищук.

 

Чому ви вирішили зайнятися мультиком?

Рома Грищук: Наші сценаристи (Артур Губка та Степан Олійник) принесли ідею мультсеріалу. Нам вона сподобалася, і ми вирішили презентувати її каналу. НЛО TV дали добро на виробництво, і тут легка частина закінчилася. Далі потрібно було зібрати команду аніматорів, художників, опрацювати персонажів, їхні характери, візуальний прояв і голоси.

Як прийшла ідея мультика “Небезпечна зона”?

Артур Губка та Степан Олійник: В автобусі, по дорозі на фестиваль КВН в м. Сочі. Шлях був довгий і часу було багато. Вирішили не витрачати його на перегляд фільму або мультфільму, а придумати щось своє, сміливе і нове для України.

Як довго йде робота над мультиком?

Рома Грищук: Вже більше року працюємо над першою серією. Це виявилося не так просто і не так швидко, як думали спочатку. Анімація – дуже копіткий і складний процес. Наприклад, в якийсь момент, ми взагалі переробили всіх персонажів, хоча половина серії вже була промальованою.

Якщо вас будуть порівнювати з американськими проектами, ви будете сприйматися це як комплімент чи все-таки це буде ображати?

Артур Губка та Степан Олійник: Як комплімент. Круто, коли тебе порівнюють з найкращими. Якщо люди знаходять подібність – значить у нас вийшло зробити добре.

На кого розрахований мультик “Небезпечна зона”? Якій аудиторії він буде цікавий?

Артур Губка та Степан Олійник: На аудиторію, яка цінує хороші продукти і вміє посміятися над українськими реаліями і в якомусь сенсі над собою.

Коли ви тільки починали працювати над мультфільмом, ви ж не розуміли, як це робиться. Як навчилися? Хто допомагав?

Рома Грищук: Майже вся команда вперше створює анімаційний продукт. Зараз ми створюємо мультик методом проб і помилок. Ми досі до кінця не розуміємо, як це все правильно налаштувати. Але, з кожним місяцем відчуваємо, що накопичується досвід, як не потрібно робити і вимальовується розуміння того, що нам варто робити.

Коли очікувати вихід мультфільму і на якому етапі створення він зараз?

Рома Грищук: Зараз закінчили повністю пілотну серію, створили всіх персонажів. Працюємо над наступними серіями.

Чи будуть актори студії “Мамахохотала” брати участь в озвучці мультика?

Рома Грищук: Поки фінальний каст голосів ще не затвердили, але, наприклад, Іра Хоменко озвучувала маму в пілоті.

Після виходу мультика на канал, що плануєте робити далі? Чи є ідеї?

Рома  Грищук: Як мінімум, ми точно розуміємо, що на “Небезпечній зоні” зупинятися не будемо.

 

Про мультсеріал:

“Небезпечна зона” – мультсеріал студії “Мамахохотала” і каналу НЛО TV.

У самому центрі України утворилася зона екологічної катастрофи: звалище радіаційних відходів. Влада евакуювала всіх жителів і обнесла місце катастрофи парканом. Згодом всі звірі, які залишилися в зоні еволюціонували і створили соціум. Разом з ними, в “небезпечній зоні” залишилася жити тільки одна українська родина. Карпенки намагаються жити звичайним життям пересічної української сім’ї, хоча в соціумі антропоморфних тварин це не так вже і просто робити.

Виробництво: студія «Мамахохотала», телеканал НЛО TV

Продюсер: Роман Грищук

Сценаристи: Артур Губка, Степан Олейник

Художники: Маша Гацоєва, Влад Шапронь, Ірина Шитова

Аніматори: Андрій Піскарьов, Тетяна Божко, Святослав Непийвода

Дата: 24.05.2018