Іра Хоменко про пост-шоу Таємний агент – Студія Мамахохотала

Іра Хоменко про пост-шоу Таємний агент

 

Ти стала ведучою вже у другому сезоні, скажи, які висновки ти зробила після першого сезону. Чи вплинув на тебе проект, стала ти по іншому вибирати продукти?

По-перше, я не пропустила жодного випуску, дивилася на себе зі сторони, аналізувала, що мені в собі не подобалось, та як я можу розвинути драматургію. Навіть ставила себе на місце режисера та думала як я би хотіла, щоб поводили себе ведучі. Думала як правильно вивести злочинця-підприємця на чисту воду. Як я маю достукатися до його совісті, щоб він насправді відчув, що ми не бажаємо зла. Ми просто хочемо, щоб він подивився на свій бізнес з іншого боку та зробив висновки, покращив свою діяльність для того, щоб в майбутньому його робота для людей була дуже корисною. Хочеться, щоб до нас приїжджали іноземці, а потім ставили нас, українців, у приклад.

Звичайно, на мене дуже вплинула ця робота. Тепер я купую лише ультрапастеризоване молоко, дивлюсь аби продукти були виготовлені за ДСТУ та звертаю увагу на строк придатності. Я і раніше була уважною до продуктів харчування, а тепер ще більше…

voprosy-irine-khomenko_3

Розкажи, що найбільш огидне ти чула або бачила у першому сезоні?

Думаю, що найбридкіше, що я бачила це м’ясо та м’ясні вироби. З чого воно готується! Мені було б важко навіть давати його собакам – таке не їдять навіть тваринки, а нам його продають ще й як вищий ґатунок.

Що чекає у новому сезоні? Чим він буде відрізнятися від першого?

В новому сезоні буде дуже багато нових цікавих тем: літній відпочинок (Карпати та море), хліб та хлібні продукти, УкрЗалізниця… Ось саме про УкрЗалізницю особисто я дізналася багато чого цікавого: навіть там є купа мафіозних штучок! Буде дуже цікава тема дієти, це актуально, так як зараз багато хто слідкує за своїм здоров’ям, але не завжди правильно, як то кажуть, калічать свій організм. Тобто цікавого буде маса!

Чим буде відрізнятися від першого сезону? Мабуть вже більш впевненою у собі Іриною Хоменко, яка вже добре попрацювала над собою та збільшила свій словниковий запас, адже у минулому році мені було дуже важко спілкуватися на більш професійні теми. Зараз вже стала більше впевненішою, багато чого читала по психології: як та з якого боку підійти до людини, щоб вона розкололася, як горішок та показала серцевину.

voprosy-irine-khomenko_4

Як довго ви знімаєте? По випускам? Як проходить знімальний день і з ким у цей час Дамір?

Зйомки – це дуже цікавий процес. Я назмімала велику кількість відео, сподіваюсь, що у мене буде достатньо часу, бажання та сил, щоб змонтувати влог. Напередодні зйомок у нас проводяться читки, де ми обговорюємо, які будуть підніматися теми, щось додумуємо та придумуємо.  Думаємо як ми можемо зробити круто передачу. На грим ми приїжджаємо на дев’яту годину ранку, і за день знімаємо по дві передачі. Одного разу ми знімали п’ять годин! П’ять годин безперервного знімального процесу! А взагалі виходить чотири години, перерва і знову чотири години. Так ми знімаємо два дні поспіль, день-два перерви і знову.

Ви з Андрієм опоненти на майданчику. Чи бувало таке, що ви дійсно сварились?

В цьому сезоні була одна передача, коли він говорив безперестанку, а я до нього зверталась разів десять: «Андрізечко! Андрізечко!». Він мене не чув, я не витримала, підійшла до нього і сказала: «Та коли ж ти вже помовчиш та почуєш інших людей!». Я хотіла його аж шльопнути по плечу. Звичайно, я цього не зробила. Він, коли побачив, що я на нього йду, вже замовк і чекав якогось нападу. Я нічого такого не зробила, але дуже хотілось. А взагалі ми ніколи з ним не сваримось,  навпаки дуже дружні, вітаємо один одного з Днем народження, з різними святами. В більшості, звичайно, вітаю я, бо він чоловік і завжди про таке все забуває. :)

Андрій Шабанов. Він який? Чи комфортно тобі з ним працювати?

Він дуже прикольний. У нас досить велика різниця у віці, хоча я цього зовсім не помічаю. Він молодіжний, прикольний хлопчина, з яким дуже цікаво спілкуватись, який дуже кмітливий, начитаний. В нього багатий досвід життя: є з чого черпати. У мене поки ще цього досвіду немає, але я до цього йду. Андрій веселий, ми завжди з ним жартуємо, не ображаємось (я так само розумію гумор), іноді проскакує і чернушний гумор. Але все нормально, ми один одного розуміємо, тому поржали і пішли далі.

voprosy-irine-khomenko_2

Хотілося б тобі побути саме ревізором?

Насправді, у мене була така можливість, але, чесно кажучи, це дуже тяжкий труд. Мені здається, ведучому “Ревізору” після Ольги Фреймут дуже тяжко: якщо ти жінка-ревізор, то тебе завжди будуть вже порівнювати з Фреймут, якою би ти не була класною ведучою. Мені дуже комфортно на своєму місці, я так само дивлюсь за тим, хто де неправильно робить. До речі, коли я саме кастингувалася на роль ведучої Ревізора, я дізналася на що саме варто звертати увагу і зараз мені це дуже допомагає в житті. На даний момент – ні, я б не хотіла бути ревізором.

Тебе критикують як ведучу? Якщо так, то як ти на це реагуєш?

У минулому році у мене була найулюбленіша забава – читати коментарі на YouTube до кожної передачі. Наприклад, одна передача, а під нею 400-500 коментарів, із них 90% – яка я погана ведуча та декілька коментів на адресу Анрюхи. Я кожного разу приходила на роботу і казала, що їм потрібна нова ведуча, на що мені сказали: «Якщо про тебе говорять люди, ти їх чимось чіпляєш. І це дуже класно! Гірше було б, коли б ніхто нічого не говорив взагалі». Тому так, мене не люблять, не знаю чому, але це людське право. Можливо, я роблю щось таке, що люди не помічають в собі і їх це дратує. От таке у мене бачення.

voprosy-irine-khomenko_5

Студія ревнує до пост-шоу?

От зараз ми зі студією у турі, і я за кулісами концерту записую інтерв’ю. Запитала у хлопців, чи ревнують вони мене до пост-шоу, і всі сказали чомусь «так». Я насправді думала, що зовсім ні, а виходить, що «це ж наша Іра, а ми змушені ділити тебе з кимось». Мені це дуже приємно і несподівано.

Що для тебе найголовніше у пост-шоу?

Найскладніше – повірити в те, що я бачу. Насправді, я хочу вірити в найкраще, але кожного разу, коли дивлюсь ці відео, де просто жахіття, я задаюсь питанням: Чому люди так роблять? Чому б не зробити свою роботу класно та якісно. Просто я у своєму житті керуюсь таким принципом, якщо ти хочеш щось зробити, зроби це добре – погано вийде і так. Але бувають випадки, коли до нас приходять підприємці, все це бачать та кажуть нам «дякуємо». Для мене це дуже приємно, адже «Таємний агент» – це не та передача, яка хоче знищити український бізнес, а навпаки вказати на недоліки, щоб сам керівник побачив недоліки свого виробництва, зробив висновки і потім зробив все круто.

Дата: 06.03.2018