ЯК ПРОЙШОВ “КВАРТИРНИК” – Студія Мамахохотала

ЯК ПРОЙШОВ “КВАРТИРНИК”

22 жовтня “Мамахохотала-event” спільно з “Апетитною” організували «Квартирник» на 1 500 осіб.

З чого все почалося?

Ми згадали про те, як було весело на спільному пікніку з “Апетитною” у травні, подумали, чому б не повторити? І в своїх соціальних мережах задали питання, чи варто продовжувати цю традицію – збирати хороших людей разом, на яке отримали у відповідь дуже багато “ЗА!”. Після чого почали організовувати захід…

Місцем проведення став павільйон LOFT на Арт-заводі Платформа, з якого ми і зробили квартиру: розділили майданчик на кімнати і наповнили їх різними активностями.

А тепер для тих, хто пропустив…

Вечірка в домашньому стилі, під назвою «Квартирник» зібрала 1 500 осіб. Гості, разом з акторами студії “Мамахохотала”, пограли в олдускульні та сучасні ігри, взяли участь в чемпіонаті по аєрохокею і кікеру, покаталися на гіроскутерах. Не обійшлося без боїв подушками і вальяжного валяння на ліжку, причому крім того, як полежати, гості могли отримати моментальну фотографію не встаючи з ліжка.

YASV14471

“Апетитна” приготувала бургери, курячі роли та інші смаколики з м’яса ТМ «Наша Ряба». Партнери заходу “Somersby” пригощали гостей літрами теплого сидру. Також гості могли подивитися кулінарний майстер-клас від кухаря на зоні “TEFAL”.

YASV12901

Ведучі студії “Мамахохотала” розіграли призи від “Апетитної”, після чого на сцені постійно звучали кавери на всім відомі пісні. В кінці вечора на сцені “Квартирника” виступили наші друзі – група “Nravitsa Planet”.

YASV20001

Про те, як пройшов Квартирник ви можете подивитися на відео.

А також у влозі Ані Гресь.

Підведемо підсумки:

Було з’їдено 600 кг м’яса;

Випито 210 літрів глінтвейну;

Зіграно в 20 види комп’ютерних ігор та 30 настільних;

Ми проїхали 30 км на гіроскутерах;

Розіграно 35 подарунків;

І НАЙГОЛОВНІШЕ! Ми побачили 1 500 щасливих посмішок, які не можуть нас не радувати. Фотографії з “Квартирника” ви можете знайти в групі “Мамахохотала” у Facebook.  

Знайте, нам з вами добре. До зустрічі! :)

Дата: 04.11.2017