Женя Янович и его Рома — Студия Мамахохотала

Женя Янович и его Рома

В четвертьфинале Лиги Чемпионов УЕФА 4 апреля на стадионе «Камп Ноу» сойдутся местная «Барселона» и римская «Рома». Все, кто хоть чуточку знаком с творчеством студии «Мамахохотала» и Женей Яновичем, знают о том, что Женя жить не может без Ромы. И вот у человека сбылась мечта: он будет комментировать матч своей любимой команды. Обещал, что будет предвзятым и составил свой прогноз:

«Барса-Рома. Найбільш елементарна пара чвертьфіналістів Ліги Чемпіонів для прогнозування адекватної людини, що хоч трохи слідкує за футболом. У цих прогнозах простих вболівальників одностайно підтримують і букмекери, і експерти, і, гадаю, більшість українських любителів футболу, котрі чекають розносу римського клубу, що вибив ШД у 1/8.

Моя холодна голова абсолютно підтримує всіх згаданих мною вище людей, а ось гаряче, я б навіть сказав жовтогаряче, серце гордо протестує і вірить у «вовків». Я не збираюсь приховувати факту того, що вже 18 років вболіваю за «Рому», тому коментування, буде упередженим.

Після паузи на матчі збірної, клуби встигли зіграти тур в чемпіонатах. І якщо Барса змогла за дві хвилини вирвати нічию в матчі з іще одним учасником ЛЧ Севільєю (з 0:2 на 2:2), завдяки тому, що лідер з‘явився на останні півгодини і забив, то нічия Роми на полі Болоньї навпаки увінчалась травмою власного лідера Наінголана у перші півгодини матчу.

Є відчуття, що каталонці банально «дограють» Ла Лігу, маючи аж занадто комфортну перевагу над Мадридом (тут вже самі для себе вирішуйте яким) А ось найсильнішому клубу Вічного міста ще доведеться пободатись за третє місце з Інтером та ще одним римським клубом Лаціо. Тому і календарний розклад тут на користь іспанського — досі ще іспанського — гранду.

Євроарена. Барса 25 матчів не програє вдома у ЛЧ. А два роки тому тут же винесла «вовків» лапами вперед 6:1. Ще й останні 10 матчів не програє на Камп-Ноу клубам з Італії. Тому єдиний варіант для Роми на виїзді (як і майже для будь-якого клубу у світі) зіграти максимально прагматично (отака от геніальна думка, чого ви ще чекали?) Щось схоже було продемонстровано на Стадіо Олімпіко проти Шахтаря.

В перемогу римського клубу, навіть будучи прихильником, я не вірю. Радив би ставити на «Барса переможе і обидві команди заб‘ють» за смачний коефіцієнт 2.7. Ну і пальнув би шалену ставку на гол Даніеле Де Росі за 15 :) »

Включайте телеканал НЛО TV 4 апреля в 21:45! Нам кажется, с Женей будет интересно. :)

Дата: 03.04.2018