Женя Янович возвращается в Лигу Чемпионов УЕФА — Студия Мамахохотала

Женя Янович возвращается в Лигу Чемпионов УЕФА

Кто-то готовится ко Дню Святого Валентина, а кто-то продолжает готовить приятные подарки зрителям. Для всех поклонников футбола студия «Мамахохотала» и телеканал НЛО TV подготовили сюрприз. 13 февраля комментировать 1/8 финала Лиги Чемпионов «Ювентус-Тоттенхэм» будут комментатор телеканалов Футбол1/Футбол2 — Роман Тимощук и актер студии «Мамахохотала» — Женя Янович. Поэтому будет не только футбольно, но и весело.

Девушки, вы можете включать матч, Женя обещает, что скучно не будет:

«Ліга Чемпіонів, як і завжди повертається всередині лютого, щоб підняти із небуття центнер бородатих мемів про День Всіх Закоханих та паралельно з того ж небуття підняти моє коментаторство. Вже традиційно, кожен рік, 31 грудня, ми з Романом Тимощуком входимо у весняну частину єврокубків. Цього разу «вхід» буде нудним і прагматичним — Ювентус та Тотенгем зіграють перший матч на полі туринців. На паперах і в букмекерських конторах фаворитом є тридцятиКХМКХМкратний Чемпіон Італії. За останні шістнадцять матчів пропущено лише один м‘яч (забити Юве не змогли Барса, Наполі, Рома, Аталанта на домашньому стадіоні в Беграмо), а це прямо вражає. Шпорам буде ну дуже непросто, навіть враховуючи неймовірну форму Кейна. Хоча, цей скажений туринський фарт колись повинен-таки закінчитись, тим паче основний цз Барцальї матч, швидше за все, пропустить, як і Матуїді.

Ставити на поразку Юве в домашньому матчі, як мінімум, дивно. Тому прогнозую «Ювентус не програє», хоча коефіцієнт й мізерний.»

Поэтому встретимся на телеканале НЛО TV 13-го февраля в 21:30.

Дата: 12.02.2018