Секундочку, ми збираємося з думками ...

Про Студію «Мамахохотала»

Ми обожнюємо свою роботу!

Ось уже понад 8 років ми тішимо людей

не тільки своїми гумористичними шоу та виступами, але й серіалами, фільмами та ютуб проєктами.

Днюємо та ночуємо в репетиційній залі

Ви вірите в долю? Ми віримо! Адже саме доля в далекому 2012 році звела нас, хлопців з різних куточків країни, всіх разом і дала шанс зробити щось по-справжньому круте. Кожен з нас – великий любитель виступати на сцені та смішити народ, ось ми й почали вигадувати жарти, створювати номери, знімати смішні відео. Поступово це все перетворилося в гумористичну студію "Мамахохотала", яка вже так полюбилася українській публіці. Це величезне щастя, коли тобі вдається професійно реалізуватися, займаючись по-справжньому улюбленою справою. Ось чому ми можемо працювати цілими днями, практично без вихідних і відпусток. Весь секрет у тому, що ми кайфуємо від сцени, від людей, які дивляться наші шоу, від енергії та атмосфери на наших виступах. Ми обожнюємо свою роботу! А щирий сміх і гарний настрій наших глядачів – це найкраща мотивація і нагорода за старання! Завдяки вам ми стаємо ще смішнішими, сміливішими та енергійнішими!

Для молодіжної аудиторії

Наша команда постійно працює над створенням оригінальних номерів для шоу і нових смішних проєктів. Сьогодні студія є гумористичним проєктом № 1 для молодіжної аудиторії в Україні та не бажає зупинятися на досягнутому! Ми постійно вигадуємо нові жарти і шукаємо цікаві формати для виступів, які ще ніхто ніколи не бачив.

Вітаємо усі творчі прояви

цілі

Велика і світла мрія студії «Мамахохотала» – зняти повнометражну комедію, яка стане культовою

для нашої країни і займе почесне місце в українському кінематографі. Хочемо, щоб наш фільм був як «Пригоди жандармів» для Франції, «Містер Бін» для Британії або «Один вдома» для США. Знаємо, що в житті немає нічого неможливого! А озброївшись підтримкою і любов'ю наших глядачів ми точно зможемо втілити нашу заповітну мрію.

Над проєктами студії «Мамахохотала» працює більше

30
людей

надихаємо і мотивуємо один одного

Команда

Ми працюємо як один згуртований механізм, який в короткі терміни може вирішити будь-яке завдання. Кожен з нас має своє, особливе, місце в студії та відмінно робить свою роботу

Григорій Шевченко
Продюсер студії «Мамахохотала»

Натхнення приходить, тільки якщо ти працюєш і щосили намагаєшся. Тоді думки складаються в ідею, дивишся - а це ж комедійна ідея! Ось тут настає кайф!

Іван Мелашенко
Продюсер студії «Мамахохотала»

Генеруємо жарти зі швидкістю 100 шт / хв

Над проєктами студії «Мамахохотала» працює велика згуртована команда – понад 30 осіб. Ми – наймолодша та наймотивованіша команда на українському ТБ. Наш головний принцип? Дарувати гарний настрій та створювати актуальні, динамічні, зухвалі і, найголовніше, смішні жарти!

Усі разом ми розвиваємося у творчому плані, але також мотивуємо і підтримуємо один одного в особистих досягненнях і нових починаннях. Ми працюємо як одне ціле, але водночас кожен з нас має особливе місце в студії і застосовує свої найкращі якості та таланти в спільній справі.

Давайте познайомимося ближче

Наші актори

mamahohotala-studiya-11
Євгеній Янович

Актор і сценарист студії «Мамахохотала». Головний актор фільму «Інфоголік», актор двох сезонів серіалу «Як гартувався стайл». Із Житомира. У студії відомий як Веня, «Відмінник», рибонька.

mamahohotala-studiya-12
Анна Гресь

Актриса студії «Мамахохотала». Київляночка. Заміжня за Романом Грищуком. У студії відома, як Гресь.

mamahohotala-studiya-13
Олег Маслюк

Актор студії «Мамахохотала». З Києва, хоча своєю батьківщиною вважає місто Яготин. Завжди говорить українською мовою. У студії відомий, як Олежка.

mamahohotala-studiya-14
Юрій Громовий

Актор студії «Мамахохотала», Stand-Up комік і просто доросла дитина. З Києва. У студії відомий як Юрій Ваганич, Диванич ГромоБій.

mamahohotala-studiya-15
Ірина Хоменко

Актриса і золотий голос студії, до того ж ще і солістка групи Плюшевий Бруклін, телеведуча на Новому каналі, дружина і мама. Як все це поєднується в одній тендітній дівчині - залишається загадкою.

mamahohotala-studiya-16
Володимир Кравчук

Актор студії «Мамахохотала» з міста Кам'янець-Подільський, який вже встиг пожити і в Чернівцях, і в Одесі, і навіть у Карпатах. Дуже захоплений театром, грає у «Дикому Театрі» м. Київ. У студії відомий своїми чудодійними настоянками.

mamahohotala-studiya-17
Олексій Рева

Сценарист і автор студії «Мамахохотала», event-manager студії. З Полтави. У студії відомий як «Ігор».

mamahohotala-studiya-18
Ігор Рева

Володіє феноменальною пам'яттю та відмінним почуттям гумору. Разюче схожий на ще одного нашого артиста, причому він також з Полтави.

mamahohotala-studiya-19
Аліса Тункевич

Актриса нашої студії та театру ім. Лесі Українки. Народилася у місті Одеса. Знялася у серіалах «Куратори», «Касирша Люба», «Ти моя кохана», «Одинак», «Прокурори», «Опер за викликом», «Команда», «Таємниця» і т.д.

mamahohotala-studiya-20
Ваня Мелашенко

Киянин. Креативник, сценарист і актор студії, наша надійна опора. Ваня дуже відповідальний та педантичний, тому йому можна довіритися у будь-якій справі. Серед друзів і колег відомий як Мелашейхель.

mamahohotala-studiya-21
Діма Андрієнко

Актор та автор студії «Мамахохотала». Найменший та найрудіший серед інших акторів. У номерах часто грає підлітка або дитину. Не завжди розуміє «високий» гумор, бо від Діми до нього 28 см. У студії відомий як «Рижий».