Афіша

18 листопада
Київ
mamahohotala-sou
Clock 19:00
Point
FREEDOM HALL вулиця Кирилівська, 134, Київ

18 листопада стань частиною нового сезону «Шоу Мамахохотала». Бери друзів або другу половинку і смійся разом з нами. Тепер потрапити на зйомки «Шоу Мамахохотала» може будь-хто.

19 листопада
Київ
mamahohotala-sou-1
Clock 19:00
Point
FREEDOM HALL вулиця Кирилівська, 134, Київ

19 листопада стань частиною нового сезону «Шоу Мамахохотала». Бери друзів або другу половинку і смійся разом з нами. Тепер потрапити на зйомки «Шоу Мамахохотала» може будь-хто.

04 грудня
Київ
mamahohotala-sou-2
Clock 19:00
Point
FREEDOM HALL вулиця Кирилівська, 134, Київ

4 грудня запрошуємо тебе стати частиною новорічного випуску "Мамахохотала Шоу". Бери друзів або другу половинку і смійся разом з нами "в новорічну ніч"!

21 листопада
Запоріжжя
mamahohotala-sou-3
Clock 19:00
Point
Концертний зал ім. Глінки пр-т Соборний, 183, Запоріжжя

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом до Запоріжжя! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

22 листопада
Кривий ріг
mamahohotala-sou-4
Clock 19:00
Point
Театр ім. Шевченко пр-т Карла Маркса, 23, Кривий ріг

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом до Кривого рога! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

23 листопада
Полтава
mamahohotala-sou-5
Clock 19:00
Point
ПД Листопад вулиця Соборності, 58, Полтава

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом у Полтаву! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

24 листопада
Харків
mamahohotala-sou-6
Clock 20:00
Point
Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого Пушкинська, 88, Харків

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом до Харкова! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

25 листопада
Дніпро
mamahohotala-sou-7
Clock 19:00
Point
ПК Машинобудівників вул. Робоча, 166, Дніпро

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом у Дніпро! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

26 листопада
Маріуполь
mamahohotala-sou-8
Clock 19:00
Point
МПК Український дім пр-т. Металургів, 150 , Маріуполь

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом до Маріуполя! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.

28 листопада
Одеса
mamahohotala-sou-9
Clock 19:00
Point
ПКС "Політех" Одеса

Вже цієї осені студія Мамахохотала влаштовує тур по Україні і в листопаді ми завітаємо з концертом в Одесу! Бери друзів або другу половинку і стань частиною цієї події.