Секундочку, ми збираємося з думками ...

Телевізійний концерт «Мамахохотала» до Дня закоханих

televiziyniy-koncert-mamahohotala-do-dnya-zakohanih

ВІДСВЯТКУЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТУДІЇ «МАМАХОХОТАЛА»

У студії «Мамахохотала» День народження! І наш головний подарунок у цей день – саме ти та твій щирий сміх! 

Тебе чекає незабутня суміш з молодіжного гумору, життєвих номерів та актуальних жартів. Головне, що все відбувається наживо. Ми не переживаємо, якщо щось піде не за сценарієм, бо немає нічого цікавішого за імпровізацію. Тим паче, коли все відбувається у колі друзів. 

Увесь вечір наші актори будуть на відстані витягнутої руки. У їх образах ти впізнаєш своїх колег, коханих, батьків або навіть самого себе. І не соромся, сміятись можна і треба з кожного з них. 

А ще ти можеш побачити себе на екрані телевізору, бо весь концерт знімається для НЛО TV. Але перш за все ми граємо для тебе – нашого глядача!

Знімай сторіс, фотографуйся з акторами, отримуй призи та смійся разом із нами! Бронюй квитки заздалегідь і приходь. Яскравий та веселий вечір гарантовано!

29 березня, о 20:00 у Freedom Hall – ми чекаємо на тебе, бо немає кращої нагоди відсвяткувати День народження, аніж зробити це у компанії близьких друзів. 

Важливо: Під час телевізійної зйомки концертний зал не обслуговується офіціантами. Усі напої під час концерту можна придбати на барі у холі. Приносимо вибачення за незручності.