Секундочку, ми збираємося з думками ...

Телевізійний концерт студії «Мамахохотала» 19 листопада

televiziyniy-koncert-studiji-mamahohotala-19-listopada

19 листопада у FREEDOM HALL - яскравий осінній концерт вашого улюбленого гумористичного проекту «Шоу Мамахохотала»!

Лови гарний настрій! На гостей вечора чекають 3 години смішних, ну дуже смішних жартів у виконанні популярних артистів. Не пропусти!

«Мамахохотала Шоу» з'явилось в 2012 році, коли яскравих і позитивних номерів у хлопців стало просто неймовірно багато. До того ж, їх кількості нітрохи не поступалася якість гумору талановитих коміків. Так захоплення друзів перетворилося в успішний проект.

Учасники шоу дарують публіці свої актуальні жарти ось уже 9 сезонів. За цей час артисти зі студії «Мамахохотала» стали кумирами української молоді. А саме шоу - одним із найпопулярніших проектів на НЛО TV.

Зрозуміло, що мільйони дивляться «Шоу Мамахохотала» по телевізору і в інтернеті. І ви, очевидно, не виняток. Але, повірте, жоден YouTube-ролик не зможе передати тієї веселки емоцій, яка виникає в душі глядача на живих шоу. Тому досить дивитися на екран, приходьте на новий концерт студії!

Листопадна осінь готує для всіх абсолютно нові номери - шалено смішні, сміливі та інтелігентні. Побачимося!


У зв'язку з тим, що буде проходити зйомка, обслуговування офіціантами можливе тільки в фойє і на другому поверсі зала. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.