Секундочку, ми збираємося з думками ...

Телевізійний концерт «Мамахохотала»: ЗНОВУ РАЗОМ

televiziyniy-koncert-mamahohotala-znovu-razom

ВІДСВЯТКУЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТУДІЇ «МАМАХОХОТАЛА»

Увага! Перенесення концерту з 30 травня на 14 вересня. Усі придбані квитки залишаються дійсними.


Всесвітній карантин трохи змінив наші плани і раз у раз відтягує нашу з тобою зустріч. Але усі негаразди ми переживемо, бо вже знаємо, коли відбудеться наше з тобою побачення! 14 вересня ми будемо знову разом!

Тебе чекає незабутня суміш з молодіжного гумору, життєвих номерів та актуальних жартів. Головне, що все відбувається наживо. Ми не переживаємо, якщо щось піде не за сценарієм, бо немає нічого цікавішого за імпровізацію. Тим паче, коли все відбувається у колі друзів. 

Увесь вечір наші актори будуть на відстані витягнутої руки. У їх образах ти впізнаєш своїх колег, коханих, батьків або навіть самого себе. І не соромся, сміятись можна і треба з кожного з них. 

А ще ти можеш побачити себе на екрані телевізору, бо весь концерт знімається для НЛО TV. Але перш за все ми граємо для тебе – нашого глядача!

Знімай сторіс, фотографуйся з акторами, отримуй призи та смійся разом із нами! Бронюй квитки заздалегідь і приходь. Яскравий та веселий вечір гарантовано!

14 вересня, о 20:00 у Freedom Hall – ми чекаємо на тебе аби знову сміятись разом!

Важливо: Під час телевізійного знімання концертний зал не обслуговується офіціантами. Усі напої під час концерту можна придбати на барі у холі. Перепрошуємо за незручності.