Секундочку, ми збираємося з думками ...

Телевізійний концерт «Мамахохотала»: ЗНОВУ РАЗОМ

televiziyniy-koncert-mamahohotala-znovu-razom-21-10

Глядач, ми дуже скучили за тобою, тож не можемо втриматись від нової зустрічі на концерті! 21 жовтня ми будемо знову разом! «Мамахохотала» піклується про тебе, тому увесь концерт пройде з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Тебе чекає незабутня суміш з молодіжного гумору, життєвих номерів та актуальних жартів. Головне, що все відбувається наживо. Ми не переживаємо, якщо щось піде не за сценарієм, бо немає нічого цікавішого за імпровізацію. Тим паче коли все відбувається у колі друзів.

Увесь вечір наші актори будуть на відстані витягнутої руки. У їх образах ти впізнаєш своїх колег, коханих, батьків або навіть самого себе. І не соромся, сміятись можна і треба з кожного з них.

А ще ти можеш побачити себе на екрані телевізору, бо весь концерт знімається для НЛО TV. Але перш за все ми граємо для тебе – нашого глядача!

Бронюй квитки заздалегідь і приходь. 21 жовтня, о 20:00 у Freedom Hall – ми чекаємо на тебе аби знову сміятись разом! Яскравий та веселий вечір гарантовано!

Важливо: Під час телевізійного знімання концертний зал не обслуговується офіціантами. Усі напої під час концерту можна придбати на барі у холі. Перепрошуємо за незручності.