Секундочку, ми збираємося з думками ...

«Бурштинові копи» – новий фільм студії «Мамахохотала»

18.07.20
burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala

15 липня стартували знімання нового фільму студії «Мамахохотала» – блискучої комедії «Бурштинові копи».

Що спільного у поліції та «Мамахохотала»? Нова повнометражна комедія – «Бурштинові копи»

За сюжетом на вас чекатиме історія про столичного полісмена-одинака Максима, якого переводять до глухого СМТ у Житомирський області. Там він разом з чудернацькою командою місцевих поліцейських кидає виклик могутній бурштиновій мафії. На екранах ви побачите екстремальні погоні, перестрілки та бурштин.

Наш фільм про справжніх українських поліціянтів, які попри всі негаразди кожного дня виконують свою надскладну роботу – борються за справедливість та захищають правопорядок.

У головних ролях ваші улюблені актори: Євген Янович, Олег Маслюк Дар’я Петрожицька, Аліна Паш, Олександр Рудинський, Володимир Кравчук, Андрій Бурим, Аліса Тункєвич, Ігор Портянко, Сергій Булін, Лілія Цвелікова.

Продюсери: Іван Мелашенко, Іван Букрєєв;

Режисер-постановник: Аля Бухтіярова;

Оператор-постановник: Тимофій Аврамчук.

«Бурштинові копи» – це проєкт, який став одним із переможців Одинадцятого пітчингу проєктів Держкіно і отримав фінансування від держави. Знятий на замовлення телеканалу НЛО TV, виробництва Кінокомпанії ТОВ «КіноХіт Ю Ей», за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу «Медіа Група Україна», телеканалів «Україна» та НЛО TV, студії «Мамахохотала» та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.

burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala-1
burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala-2
burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala-3
burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala-4
burshtinovi-kopi-noviy-film-studiji-mamahohotala-5