Секундочку, ми збираємося з думками ...

Гресь в Кураторах

12.11.18
gres-v-kuratorah

Все-таки розкажи історію про те, як ти туди потрапила? Крім хештегу #гресьвкуратори був якийсь кастинг, суперечки і т.д.?

Образ білявки Юлі писали під мене, тому що сценаристи і шоуранери вирішили ввести мене в другий сезон, тому кастингу не було.
gres-v-kuratorah-1

Коли ти починала цю акцію #гресьвкуратори ти розуміла, що там для тебе є потенційна роль? Або автори писали образ вже чисто під тебе, після того, як вже напевно знали, що ти будеш грати в серіалі?

Хештег я вводила тому, що дуже хотіла в серіал, але не знала про плани хлопців мене туди ввести. А коли передплатники стали мене підтримувати і безліч коментарів під новими серіями було з моїм хештегом, всі переконалися в правильності рішення :)

Це твій перший досвід в серіалі. Відрізняється від сцени і шоу?

Кардинально! Все інакше! Ось, наприклад, як потрібно грати... Якщо на сцені в шоу потрібно трохи перегравати, активно жестикулювати і добре артикулювати, щоб було видно і зрозуміло глядачеві на останньому ряду залу, то в серіалі під час подиву і підняття брів можна перестаратися. Там немає «широких» рухів, тому що в кадрі ти як під мікроскопом. Режисер Наталі Пасеніцька мені в перші дні постійно говорила «Аня, менше!». Потім хвалила і говорила, що я швидко вчуся). Зате коли ми відразу після зйомок поїхали на гастролі з нашим шоу «Мамахохотала», було трохи складно знову дивуватися і закочувати очі по максимуму, щоб добре було видно зі сцени. Такий собі «Контрастний душ» по відіграшів вийшов.

Як тобі придумували образ в плані одягу і стилю?

Це все наші костюмери). Вони дуже добре відчувають героїв і підбирають одяг по їх типажу. Юля легковажна, а у мене довгі ноги, тому я там частенько миготіла в короткій спідниці.

Юля хоче добре виглядати і носити дорогі прикраси, але вона поки студентка і у неї немає грошей, тому на зйомках я знімала свій браслет від Пандори і одягала фейковий). Взагалі образ Юлі дуже схожий на 18-ти-річну мене, тому я її теж дуже добре відчувала, іноді говорила костюмерам «мені здається, Юля це б не наділа» і вони давали мені щось інше, більш близьке їй по духу, якщо були зі мною згодні.

gres-v-kuratorah-2

Ти репетирувала перед дзеркалом, створювала в голові саме для себе образ, який в майбутньому жив в серіалі?

Звичайно! Кожну сцену! Робота над сценарієм - це дуже цікаво! Спочатку читала всю серію, щоб розуміти контекст, потім вчила слова і відігравала. Навіть записувала себе на телефон, щоб подивитися на себе з боку. А ще дзвонила авторам і питала мотивацію Юлі в тій, чи іншій ситуації, її думки, щоб краще розуміти її ставлення до ситуації. Дуже боялася підвести всіх, хто в мене повірив і довірив роль Юлі.

Як думаєш, бути дівчиною Тіма Абрамчука складно?

Легко, якщо не хотіти тривалих відносин, як мені здається. Тому що для чогось більшого він поки ще не досить дорослий і серйозний.

Ти прийшла в другому сезоні, у вже сформовану і здружився команду. Які відносини у вас склалися?

Все було дуже круто. Мене прийняли позитивно. Всі хлопці відкриті, веселі та цікаві. Ми могли довго спілкуватися в перервах між сценами на різні теми від книг і серіалів до сенсу життя.

Та й з хлопцями і до цього вже була знайома. Одного разу приходила на зйомки першого сезону, плюс під час репетицій першого сезону вони частенько були у нас в офісі студії «Мамахохотала», так як репетирували у нас).

gres-v-kuratorah-3

Як видно з перших серій у вас з Емілією виникає конфлікт. Перенеслося це за кадр?

Ні, звичайно. За кадром ми добре спілкувалися. Настя (Емілія) дуже розумна не по роках дівчина, їй всього 18 років, але я не відчувала різницю у віці. А ще мені дуже подобається її почуття стилю, тому я навіть питаю у неї іноді рада з одязі, або де вона купила «це гарна сукня» :)

Напевно, твій чоловік, Рома Грищук уже звикся з тим, що ти можеш фліртувати і обніматися з Женею Яновичем?

Ну, тільки за сценарієм :). Так, це є, так як в шоу ми часто граємо парочку, а в серіалі стали парочкою. Ромі взагалі треба поставити пам'ятник за терпіння. Я б так не змогла, напевно. Хоча, якщо враховувати, що він всі ці сценарії сам стверджує і пропускає, то я тут взагалі ні при чому).
gres-v-kuratorah-4

Чи виникали конфлікти на зйомках? Чи було щось таке, що тебе категорично не влаштовувало?

Ммм, начебто, немає. Не хочу створювати людям проблеми, тому на зйомках серіалу я намагалася бути максимально зібраною, що не примхливої і ненапряжно.

Тому що я в кадр увійшла, відзняти і вийшла, у мене є час перепочити, а знімальна команда там з ранку і до ночі багато днів поспіль без перерви, їх треба берегти, цінувати і тримати свою думку при собі, їм видніше.

Який момент/період знімального дня тобі найбільше подобався?

ОБІД! Жартую). Є я, звичайно, люблю, але на зйомках серіалу мені подобається реально все). Від шляху в таксі / авто на зйомки до зняття макіяжу пізно ввечері після зйомок). Мені шалено подобається все, що відбувається на знімальному майданчику, я тоді відчуваю себе на своєму місці і відчуваю максимальне щастя :). Це непередавані відчуття, я вічно хочу ще, мені вічно мало).

Ви репетирували, або відразу знімали все на локації?

Кожен сам вчить будинку текст, а потім ми вже можемо репетирувати в гримерці, якщо у напарників по сцені не було перед цим інших сцен, або вже прям на майданчику репетируємо і тут же знімаємо.
gres-v-kuratorah-5

Найдовший твій дубль?

Я намагалася не лажати і швидко відзняти свої сцени. Тому особливо довгих дублів у мене не було.

Але таки була одна сцена, коли мені потрібно було сказати ім'я - Сіддхартха Мікхопадхяй. Я заучувала його хвилин 40. Говорила в гримерці ідеально і швидко. Довела до автоматизму.

Але вийшла в кадр і все вилетіло з голови, мова почала заплітати. Було дуже соромно і прикро)

Цілуватися будете?

Ой, дивіться серіал, там є багато).
gres-v-kuratorah-6

Оціни для себе плюси участі в цьому проекті.

Новий досвід, нові знайомства, самореалізація, заробіток, втілення мрії, підвищення пізнаваності, мама мною пишається :)

Що далі?

Хочу ще! Хочу зніматися в серіалах, фільмах, хочу стати ведучою проекту на тв. У мене купа енергії та емоцій, якими я хочу ділитися з глядачами, так що кличте мене :)