Секундочку, ми збираємося з думками ...

Інтернет-серіал «Касирша Люба»

16.03.18
internetserial-kasirsa-luba

Всі ми знаємо як проходить день у політиків, спортсменів і зірок шоу-бізнесу. Ми подумали, чому б не зняти серіал про людей, чиї професії залишаються непоміченими. Про людей, з якими ми не вітаємося, байдуже проходимо повз, а іноді навіть ображаємо. А між іншим життя таких людей може бути набагато цікавіше, ніж ви думаєте! Доказ цього наш інтернет-серіал «Касирша Люба», який ви вже можете подивитися. А які цікаві історії траплялися у вас в супермаркетах?

Студія «Мамахохотала» випустила інтернет-серіал «Касирша Люба». Головна героїня серіалу - касир супермаркету Люба (Аліса Тункевіч). Люба володіє надздібностями - проаналізувавши покупки, вона може дізнатися про людину все. Навіть те, що він сам про себе не знає.

У Люби є два шанувальника: охоронець і постійний покупець, які щодня борються за її серце. У кожен серії нові комічні ситуації, цікаві персонажі і, звичайно ж, любов. Зйомки інтернет-серіалу проходили в оновленому супермаркеті АТБ в Дніпрі.

«

Ми давно хотіли зробити інтернет-серіал - за цим форматом майбутнє. До того ж наш глядач переважно молодий і вважає за краще дивитися контент в інтернеті. Нам здалося забавним наділити касирку супермаркету аналітичними здібностями, як у Шерлока

»
Роман Грищук та Іван Мелашко

Першу серію можна вже побачити на каналі YouTube студії «Мамахохотала». А стежити за долею персонажів інтернет-серіалу ви зможете щочетверга з виходом нових серій на каналі.