Секундочку, ми збираємося з думками ...

Іра Хоменко про пост-шоу «Таємний агент»

03.03.18
ira-homenko-pro-postsou-taemnij-agent

Ти стала ведучою вже у другому сезоні, скажи, які висновки ти зробила після першого сезону. Чи вплинула на тебе проект, стала ти по іншому вибирати продукти?

По-перше, я не пропустила жодного випуску, дивилася на себе з боку, аналізувала, що мені в собі не подобалося, і як я можу розвинути драматургію. Навіть ставила себе на місце режисера і думала, як я б хотіла, щоб поводилися ведучі. Думала, як правильно вивести злочинця-підприємця на чисту воду. Як мені достукатися до його совісті, щоб він дійсно відчув, що ми не бажаємо зла. Ми просто хочемо, щоб він подивився на свій бізнес з іншого боку і зробив висновки, поліпшив свою діяльність для того, щоб в майбутньому його робота для людей була дуже корисною. Хочеться, щоб до нас приїжджали іноземці, а потім ставили нас, українців, в приклад.

Звичайно, на мене дуже вплинула ця робота. Тепер я купую тільки ультра пастеризоване молоко, дивлюся, щоб продукти були виготовлені по ГОСТ і звертаю увагу на термін придатності. Я і раніше була уважною до продуктів харчування, а тепер ще більше ...

ira-homenko-pro-postsou-taemnij-agent-1

Розкажи, що найбільш огидне ти чула або бачила в першому сезоні?

Думаю, що найогидніше, що я бачила це м'ясо і м'ясні вироби. З чого воно готується! Мені було б важко навіть давати його собакам - таке не їдять навіть тварини, а нам його продають ще й як вищий сорт.

Що чекає в новому сезоні? Чим він відрізнятиметься від першого?

У новому сезоні буде дуже багато нових цікавих тем: літній відпочинок (Карпати та море), хліб і хлібні продукти, Укрзалізниця... Ось саме про Укрзалізниці особисто я дізналася багато цікавого: навіть там є купа мафіозних штучок! Буде дуже цікава тема дієти, це актуально, так як зараз багато стежать за своїм здоров'ям, але не завжди правильно, так би мовити, калічать свій організм. Тобто цікавого буде маса!

Чим буде відрізнятися від першого сезону? Мабуть вже більш впевненою в собі Іриною Хоменко, яка вже добре попрацювала над собою і збільшила свій словниковий запас, адже в минулому році мені було дуже важко спілкуватися на більш професійні теми. Зараз вже стала більш впевненою, багато читала по психології: як і з якого боку підійти до людини, щоб він розколовся, як горішок і показав серцевину.

ira-homenko-pro-postsou-taemnij-agent-2

Як довго ви знімаєте? За випусками? Як проходить знімальний день і з ким в цей час Дамір?

Зйомки - це дуже цікавий процес. Я назнімав велика кількість відео, сподіваюся, що у мене буде достатньо часу, бажання і сил, щоб змонтувати влоги. Напередодні зйомок у нас проводяться читки, де ми обговорюємо, які будуть підніматися теми, додумуємо і придумуємо. Думаємо, як ми можемо зробити круто передачу. На грим ми приїжджаємо на дев'яту годину ранку, і за день знімаємо по дві передачі. Одного разу ми знімали 5 годин! П'ять годин безперервного знімального процесу! А взагалі виходить 4 години, перерва і знову 4 години. Так ми знімаємо два дні поспіль, день-два перерви і знову.

Ви з Андрієм опоненти на майданчику. Бувало таке, що ви дійсно сварилися?

У цьому сезоні була одна передача, коли він говорив безперервно, а я до нього зверталася раз десять: «Андрюша! Андрюша! ». Він мене не чув, я не витримала, підійшла до нього і сказала: «Так коли ж ти помовч і почуєш інших людей». Я хотіла його аж шльопнути по плечу. Звичайно, я цього не зробила. Він, коли побачив, що я на нього йду, вже замовк і чекав якогось нападу. Я нічого такого не зробила, але дуже хотілося. А взагалі ми ніколи з ним не сваримося, навпаки дуже дружні, вітаємо один одного з Днем народження, з різними святами. У більшості, звичайно, вітаю я, тому що він чоловік і завжди про таке все забуває.

Андрій Шабанов. Він який? Комфортно тобі з ним працювати?

Він дуже прикольний. У нас досить велика різниця у віці, хоча я цього зовсім не помічаю. Він молодіжний, прикольний хлопець, з яким дуже цікаво спілкуватися, який дуже кмітливий, начитаний. У нього багатий життєвий досвід: є з чого черпати. У мене поки що цього досвіду немає, але я до цього йду. Андрій веселий, ми завжди з ним жартуємо, що не ображаємося (я так само розумію гумор), іноді проскакує і чорнушний гумор. Але все нормально, ми один одного розуміємо, так поржали і пішли далі.

ira-homenko-pro-postsou-taemnij-agent-3

Хотілося б тобі побути саме ревізором?

Насправді, у мене була така можливість, але, чесно кажучи, це дуже важка праця. Мені здається, що веде «Ревізора» після Ольги Фреймут дуже важко: якщо ти жінка-ревізор, то тебе завжди будуть вже порівнювати з Фреймут, який би ти не була класною провідною. Мені дуже комфортно на своєму місці, я так само дивлюся за тим, хто що неправильно робить. До речі, коли я саме проходила кастинг на роль ведучої Ревізора, я дізналася на що саме варто звертати увагу і зараз мені це дуже допомагає в житті. На даний момент - ні, я б не хотіла бути ревізором.

Тебе критикують як провідну? Якщо так, то як ти на це реагуєш?

У минулому році у мене була улюблена забава - читати коментарі на YouTube до кожної передачі. Наприклад, одна передача, а під нею 400-500 коментарів, з них 90% - яка я погана ведуча і кілька комментов на адресу Анрюхі. Я кожен раз приходила на роботу і говорила, що їм потрібна нова ведуча, на що мені сказали: «Якщо про тебе говорять люди, ти їх чимось чіпляєш. І це дуже класно! Гірше було б, якби ніхто нічого не говорив взагалі ». Тому так, мене не люблять, не знаю чому, але це людське право. Можливо, я роблю щось таке, що люди не помічають в собі і їх це дратує. Ось таке у мене бачення.

ira-homenko-pro-postsou-taemnij-agent-4

Студія ревнує до пост-шоу?

Ось зараз ми зі студією в турі, і я за лаштунками концерту записую інтерв'ю. Запитала у хлопців, ревнують вони мене до пост-шоу, і всі сказали «так». Я насправді думала, що зовсім ні, а тут виходить, що «це наша Іра, а ми змушені ділити тебе з кимось». Мені дуже приємно і несподівано.

Що для тебе найскладніше в пост-шоу?

Найскладніше - повірити в те, що я бачу. Насправді, я хочу вірити в краще, але кожен раз, коли дивлюся ці відео, де просто жахіття, я задаюся питанням: Чому люди так роблять? Чому б не зробити свою роботу класно і якісно. Просто я в своєму житті керуюся таким принципом, якщо ти хочеш щось зробити, зроби це добре - погано вийде і так. Але бувають випадки, коли до нас приходять підприємці, все це бачать і кажуть нам «дякуємо». Для мене це дуже приємно, адже «Таємний агент» - це не та передача, яка хоче знищити український бізнес, а навпаки вказати на недоліки, щоб сам керівник побачив недоліки свого виробництва, зробив висновки і потім зробив все круто.