Секундочку, ми збираємося з думками ...

Ірина Хоменко нова ведуча на Новому каналі

20.02.17
irina-homenko-nova-veduca-na-novomu-kanali

Ірина Хоменко була учасниця шоу «Зірки під гіпнозом» на Новому каналі. Після цього її запросили на кастинг телеведучої. І тепер наша Іра Хоменко стала ведучою шоу «Таємний агент». Сьогодні трошки про проект, кастингу та Ірину Хоменко.

irina-homenko-nova-veduca-na-novomu-kanali-1

У чому суть твого нового проекту на Новому каналі?

Незабаром в ефір вийде проект в жанрі журналістського розслідування, який називається «Таємний агент». Його ведучою стала Катя Павлюченко, а таємними агентами – журналісти проекту «Абзац!». Все побачене споживачі і власники бізнесу зможуть обговорити на пост-шоу, вести яке будемо ми з Андрієм Шабановим, де йому належить захищати сторону власників бізнесу, а мені відстоювати права споживача.

Як ти туди потрапила? Проходила чи кастинг?

В один чудовий день в мене задзвонив телефон. Я взяла трубку, зі мною привіталися, представилися і поставили запитання: «Іра, а як Ви дивитеся на те, щоб спробувати себе в ролі ведучої, на Новому каналі?». Після невеликого шокового стану я прийшла до тями і сказала: «Дуже придуже позитивно!».

Потім мене запросили на кастинг, де я познайомилася з Андрієм і практично всією командою «Таємного Агента». Все пройшло весело, динамічно, одним словом, мені дуже сподобалося ....

І ось буквально через тиждень мені передзвонили і запросили вже в якості ведучої. Я стояла і не могла повірити своєму щастю!

irina-homenko-nova-veduca-na-novomu-kanali-2

Які навички потрібні сучасній ведучої?

Дуже складне запитання, тому що я тільки увійшла в роль ведучої і ще не до кінця розумію, які навички потрібні. Поки що я дію більше інтуїтивно. Тим більше що мені близька роль справедливого споживача, так як сама дуже часто відстоюю свої права.

Що тобі найбільше запам'яталося зі зйомок шоу?

Найбільше запам'яталася перша зйомка, перед нею у нас була репетиція, і я дууууже сильно переживала. Напередодні зйомок в 12 ночі телефонувала редакторам, з приводу сценарію. Після закінчення репетиції я думала: «Так ... тепер головне діяти за сценарієм», але гості реагували зовсім «не за сценарієм» (посміхається)! Теми розвивалися так круто, що для мене дуже багато стало відкриттям. І я, забувши про все написане, включилася, як учасник надзвичайно цікавої дискусії!

irina-homenko-nova-veduca-na-novomu-kanali-3

Кому потрібно дивитися нове шоу з твоєю участю?

Всім, абсолютно всім, так як там піднімаються теми, з якими кожен стикається в житті. І дуже важливо, щоб люди знали свої права і всі хитрощі підприємців! Обов'язково знали, на що слід звертати увагу і як отримувати якісні послуги та товари!

Як ти молода матуся поєднуєш так багато проектів?

У мене чудова дитина, яка знає, що мама працює і ставиться до цього з розумінням. Він приїжджав на зйомки шоу «Мамахохотала», їздив уже зі мною й на «Новий канал», знімався в роликах студії. Ми все з ним робимо разом. А як я все встигаю? Все дуже просто ... я не сплю!

irina-homenko-nova-veduca-na-novomu-kanali-4

Які цілі ти ще ставиш перед собою? У ролі кого б хотіла себе спробувати?

Так як я практично не сплю, хотіла б дуже виспатися, і побути в ролі принцеси Аврори - сплячої красуні. Але це жарти ...

Насправді, хочу систематизувати своє життя, і оптимізувати свій час, навчиться відпочивати і нарешті виспатися! Все-таки цього сильно хочеться.

Життя ДУЖЕ цікаве і насичене, і потрібно від нього отримувати задоволення і завжди дякувати, за те, що у нас є, а воно буде відповідати взаємністю, а особливо старанних нагороджувати виконанням бажань. Вірте в чудеса, і вони обов'язково збудуться!