Секундочку, ми збираємося з думками ...

Підсумок туру студії «Мамахохотала»

08.05.17
pidsumok-turu-studii-mamahohotala

8 міст, 9 концертів, 5 автограф-сесій, понад 5000 глядачів, - і тур студії «Мамахохотала» завершено. Хочемо подякувати глядачам за те, що приходите до нас і даруєте свій сміх - для нас це найвища нагорода. А тепер згадаємо, як це було.

18 квітня - Чернігів

Перше місто нашого туру - Чернігів. Перший концерт завжди найскладніше, десь відчувається невпевненість, десь ще не до кінця актори відточили свої номери, але прийом, який нам влаштували в Чернігові дав енергію на весь тур.

quite
«

Знову це відчуття! Коли ти із залом на одній хвилі. Коли кожен жарт хвилею йде по залу. Коли зустрічають кожного актора, як рок-зірку. Чернігів, величезне дакую за енергію, якою ви нас зарядили. Завтра Харків. До речі, як там погодка?

»
керівник студії «Мамахохотала »Роман Грищук
quite
«

Концерт в Чернігові вже історія. До того ж, класична історія з хепі-ендом: зав’яз із поїздкою друзів у інше місто, розвиток із банальним браком часу та розв’язка з оваціями вкінці! Чернігів, ми тебе любимо! Але ми не можемо бути разом… Бо у нас є Харків.

»
актор студії Євген Янович

Фотографії з концерту в Чернігові можна подивитися тут

19 квітня - Харків

quite
«

Останній раз був в цьому залі на фіналі Слобожанки 2011. І ось через 6 років я знову на цій сцені. Привіт, рідне ККЗ Україна. P.S. Не знаю який зал зможе зрівнятися з цим за атмосферою та гучностю сміху. Хіба що рідна #Полтава. Сподіваюся, земляки, ви нас завтра чекаєте. Ну а сьогодні ми в Харкові.

»
актор студії Олексій Рева

Фотографії з концерту в Харкові можна подивитися тут

20 квітня — Полтава

quite
«

Зал вже спорожнів, але в повітрі досі панує ... ржачь! Полтава, ти як завжди гостинна! Впевнений, що завтра, автономна республіка #Кременчук на Полтавщині прийме нас не гірше. 

»
актор студії Олексій Рева
quite
«

Закінчився дуже крутий концерт !!! Закінчилися оплески, закінчився сміх, закінчилися ці емоції всередині ... Полтавушка, спасибі за все! Ти - ТОПчик?

»
актор студії Ігор Рева

Фотографії з концерту в Полтаві можна подивитися тут.

21 квітня — Кременчук

quite
«

Кременчук. Ще вчора тут були купи снігу. І як раз вчора ввечері тут пройшов наш концерт. Вирішив приписати заслугу такої погоди і нам, частково.

»
актор студії Олексій Рева

Фотографії з концерту в Кременчуці можна подивитися тут.

22 квітня — Запоріжжя

quite
«

Місто Запоріжжя порадувало повним аншлагом. Дякую організаторам, яким довелося навіть доставити стільці. Дуже теплий прийом зробили нам глядачі, кожен жарт заходив на «ура». Особливо порадували смски від глядачів з приводу Молодіжного Району, Кичкаса і про нічний клуб «Орбіта».

»
керівник студії Роман Грищук

25 квітня — Черкаси

quite
«

Черкаси — крутезно! Дуже імпонує саме місто. Смачнющі вареники на обід і голодний глядач на вечерю :) Голодний до гумору, само собою. Дуже сподобалось те, що зал «думаючий». Обов’язково повернемось. І це не через смачнющі вареники.

»
актор студії Євген Янович

27 квітня — Рівне

quite
«

У Рівному дуже сподобалося! Новий красивий зал, прекрасна аудиторія, дуже теплий, я б навіть сказала, гарячий прийом! Мені здається, що найбільше сміялися саме в Рівному, хоча скрізь з цим не було проблем, але саме рівненська публіка більше давала віддачі і не боялася сміятися! Хотіла б це повторити. Дякую, Рівне!

»
актриса студії Аня Гресь

28 квітня — Львів

quite
«

Львів - перше місто в історії «Мамахохотала», в якому ми давали два концерти один за іншим. Ми думали, що дуже будемо втомлені, але глядач нас так зарядив, що ми були готові відпрацювати ще два концерти. Величезне дякую, Львів! Чекаємо наступної зустрічі.

»
керівник студії Роман Грищук

Зараз ми вже в Києві, трохи відпочинемо і починаємо підготовку до наступних концертів.