Секундочку, ми збираємося з думками ...

Як з'явився 4ПОКЕР

19.12.19
yak-z-yavivsya-4poker

На запитання відповідають брати Ігор і Олексій Реви

Влітку на YouTube каналі «Мамахохотала» вийшло нове шоу 4ПОКЕР [чп'окер].

Правила 4ПОКЕР прості - учасники роблять ставки, але не на комбінації, а на жарти. У кого жарт найсмішніший, той і забирає банк. За столом, ведучий шоу, актор «Мамахохотала», Женя Янович зустрічає трьох зіркових гостей.

Продюсерами шоу «4ПОКЕР» стали Ігор та Олексій Реви.

Хто автор ідеї шоу 4ПОКЕР?

Ігор Рева (І.Р.) - автором ідеї був Андрій Зрожевський. Це актор серіалу «Пацикі» і ведучий тревел-шоу «Особливості національної роботи», на каналі ICTV. Якось раз він прийшов до нас в гості і запропонував кілька різних ідей. Ми зачепилися за цю ідею (ред. 4ПОКЕР). Допрацювали її по деталях і презентували PokerMatch. Їм ідея дуже сподобалася. Ну а після був довгий процес переговорів і затвердження списку зірок.

Олексій Рева (А.Р.) - Переговори ми почали в квітні і тільки в серпні увійшли в зйомку. Тільки уявіть, нам необхідно було зібрати 24 зірки в один день. Так як розтягувати зйомку на кілька днів було фінансово недоцільно. У підсумку, ми всі 8 випусків зняли за добу. Мотор стартував о 9 ранку, а закінчили ми в 11 ночі. Це було досить проблемно: зібрати 24 зайняті людини в один день, та й ще рівномірно розподілити їх за графіком.

Хто писав жарти для шоу?

А.Р. - Всі авторські групи студії «Мамахохотала». Плюс кілька хлопців на фрілансі. Андрій Зрожевський, (автор ідеї), теж, наприклад, писав. Єдиний нюанс: через те, що ми до останнього не знали, чи будуть зйомки чи ні, терміни були дуже стислими. Коли вже була 100% гарантія, тільки тоді авторські групи отримали ТЗ і почали писати. Ми не хотіли, щоб хлопці витрачали час і писали жарти дарма.

І.Р. - До речі, всі жарти, а їх було близько двохсот, писалися всього 5 днів. Це дуже мало.

Що важливіше: зірки або жарти?

І.Р. - Це як запитати: «Яке око важливіше?». Гості створюють атмосферу шоу і від них залежить, наскільки смішним буде жарт. Якщо гості будуть погано здавати смішні жарти, то вони стануть несмішними. Як приклад - випуск «Пивоваров, Шабанов та Сивохо». Не буду говорити, хто саме це був (сміється). І навпаки: від того, наскільки будуть смішні жарти, залежить настрій гостей. Приклад - випуск «Мурафа, Дизель, Ярмак».

А.Р. - Дякую PokerMatch, що вони не стали редагувати жарти. Але зате, їм було дуже важливо знати, які будуть зірки. Через це ми і затягнули переговори. Іноді так траплялося, що тих, кого вони хотіли бачити в шоу, ми не могли залучити і навпаки. Але це нормальний процес переговорів.

Чи є вас улюблений випуск або жарт?

А.Р. - Мій улюблений випуск «Савлепов, Тункевіч, Педан». Це, напевно, очевидно, але нам обом він подобається найбільше. Найсумніше, що він набрав найменше переглядів. Хоча по жартам він був смішний і гострий. Деякі, навіть, були «за межею».

І.Р. - Мій улюблений жарт про Макса Барських, яку читав Ханумак. Дуже круто, що там жарти були і про тих, хто сидів за столом. І цікаво було дивитися на їх реакцію. В цьому плані дуже крутий Павло Зібров. Хоча ми і до цього знали, що він крутий.

Чи задоволені ви тим шоу, яке вийшло в підсумку?

А.Р. - Ми досить самокритичні. Нам є куди рости: якість жартів, підбір зірок ...

І.Р. - Але, в цілому, я задоволений. Мені це шоу дуже подобається. За нього не соромно. Про нього можна розповідати і потрібно. Можна чіплятися за нюанси. Так, не всі жарти смішні. Так, не всі гості підходять для гумористичного формату. Але, якщо дивитися його в цілому, атмосфера, яка там була, те як зірки взаємодіяли, тролили шоу-бізнесу, один-одного, то для українського YouTube - це круто.