Секундочку, ми збираємося з думками ...

Як пройшов «Квартирник»

04.11.17
ak-projsov-kvartirnik

22 жовтня «Мамахохотала-event» спільно з «Апетитною» організували «Квартирник» на 1 500 осіб.

З чого все почалося?

Ми згадали про те, як було весело на спільному пікніку з «Апетитною» у травні, подумали, чому б не повторити? І в своїх соціальних мережах задали питання, чи варто продовжувати цю традицію - збирати хороших людей разом, на яке отримали у відповідь дуже багато «ЗА!». Після чого почали організовувати захід...

Місцем проведення став павільйон LOFT на Арт-заводі Платформа, з якої ми і зробили квартиру: розділили майданчик на кімнати і наповнили їх різними активностями.

А тепер для тих, хто пропустив...

Вечірка в домашньому стилі, під назвою «Квартирник» зібрала 1 500 осіб. Гості, разом з акторами студії «Мамахохотала», пограли в олдускульні і сучасні ігри, взяли участь в чемпіонаті по Аерохокей і кікеру, покаталися на гіроскутерах. Не обійшлося без боїв подушками і вальяжного валяння на ліжку, причому крім того, як полежати, гості могли отримати миттєву фотографію не встаючи з ліжка.

ak-projsov-kvartirnik-1

«Апетитна» приготувала бургери, курячі роли та інші смаколики з м'яса ТМ «Наша Ряба». Партнери заходу «Somersby» пригощали гостей літрами теплого сидру. Також гості могли подивитися кулінарний майстер-клас від кухаря на зоні «TEFAL».

ak-projsov-kvartirnik-2

Ведучі студії «Мамахохотала» розіграли призи від «Апетитної», після чого на сцені постійно звучали кавери на всі відомі пісні. В кінці вечора на сцені «Квартирника» виступили наші друзі - група «Nravitsa Planet».

ak-projsov-kvartirnik-3

Про те, як пройшов пікнік ви можете подивитися на відео.

А також у влозі Ані Гресь.

Підвідемо підсумки:

  • Було з'їдено 600 кг м'яса;
  • Випито 210 літрів глінтвейну;
  • Зіграно в 20 видів комп'ютерних ігор і 30 настільних;
  • Ми проїхали 30 км на гіроскутерах;
  • Розіграно 35 подарунків;

І НАЙГОЛОВНІШЕ! Ми побачили 1 500 щасливих посмішок, які не можуть нас не радувати.

Фотографії з "Квартирника" ви можете знайти в групі "Мамахохотала" в Facebook.

Знайте, нам з вами добре. До зустрічі!