Секундочку, ми збираємося з думками ...

«Країна сонячних зайчиків» - соціальний проєкт, який об’єднав зірок українського шоу-бізнесу

05.01.21
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu

Студія «Мамахохотала» презентувала проєкт «Країна сонячних зайчиків»: 12 короткометражних фільмів й 12 додаткових інтерв'ю з експертами.

«Країна сонячних зайчиків» – це проєкт, що має на меті висвітлити 12 соціальних тем та звернути увагу українців на важливі питання. Ці теми, в більшості, не мають гучного розголосу у суспільстві: сексуальна освіта дітей, насильство в сім’ї, фейки, толерантність, захист тварин, кібербулінг, життя після війни, проблеми людей поважного віку, донорство, залежності, еко-проблеми, благодійність та натхнення.
У головних ролях проєкту виступили зірки українського шоу-бізнесу: Олександр Рудинський, Аліна Паш, Олександр Тодорчук, Ахтем Сеітаблаєв, Ігор Кондратюк, Світлана Тарабарова, Марія Артеменко, Ольга Сумська, Анна Добриднєва, Ольга Цибульська та інші.
« Мені взагалі сподобалась й ініціатива, й ідея проєкту. Це ж так круто – уміти виділяти надважливі теми по-новому, показувати їх з різних сторін. З усіх коротких метрів найбільше запам‘ятались ролики про кібербулінг та здачу крові, вразили мене »
- поділилась своїми враженнями Аліна Паш.
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-1
« Країна сонячних зайчиків» - це, в першу чергу, про просвіту. І ми використовуємо не нудні повчання, а творчість. Ми говоримо про важливі речі не заїждженими тривіальними фразами, а креативом та емоціями. Це проєкт про те, що варто усвідомити, ХТО ми й ДЕ ми. А також, ЩО навколо нас. І, маючи усвідомлення, почати діяти »
- автором ідеї проєкту виступив співзасновник та актор студії «Мамахохотала» Женя Янович.
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-2
Першими побачити короткі метри мали змогу гості прем'єри: Аліна Паш, Ярмак, Олеся Романова, Аня Гресь, Олег Маслюк, Поліна Ткач, Слава Соломка та інші.
« Дуже тепло! Кожен короткий метр отримав свою порцію оплесків від глядачів, що максимально важливо для режисерів. А ще після показу було відчуття того, що мало. Це підтвердили й друзі, які казали, що їм хотілося ще, а час швидко пройшов. Коротше, говорю ці слова і не вірю, що все відбулося. Було саме так, як і мало бути »
- Женя також поділився, як зустрічали новий проєкт і своїми першими враженнями після показу.
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-3
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-4
Над 12 короткометражними фільмами працювали молоді українські режисери, серед яких Христина Сиволап (фільм «Віддана»), Аля Бухтіярова («Зустріч однокласників» й «Бурштинові копи (2021)») та Дмитро Шмурак (серіал «Великі Вуйки»).
« Коли тобі телефонує Євгеній Янович – це одразу пропозиція, від якої важко відмовитися. Тим більше, коли Женя просить створити соціальну роботу на таку тему. Знімання проходили легко і швидко: всіх захопила ідея й наша задача була реалізувати задум якісно, не дивлячись на стислі терміни та інші обмеження. Як круто, що є можливість створювати в Україні таку кількість важливих проєктів »
- розказав режисер короткого метру «Таємний Санта» Дмитро Шмурак.
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-5
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-6
krajina-sonyachnih-zaychikiv-socialniy-proyekt-yakiy-ob-yednav-zirok-ukrajinskogo-shou-biznesu-7