Секундочку, ми збираємося з думками ...

«Куратори» – новий серіал від «Мамахохотала» та НЛО TV

27.09.17
kuratori-noviy-serial-vid-mamahohotala-ta-nlo-tv

На початку 2018 року студія «Мамахохотала» спільно з телеканалом НЛО ТV потішить глядачів новим гумористичним проектором «Куратори».

Сюжет розгортається навколо іноземних студентів, які приїхали навчатися в Україну до медуніверситету. Кураторами і наставниками «новобранців» стають українські старшокурсники Тім і Богдан (Женя Янович і Олег Маслюк), які допомагають зрозуміти іноземцям реалії і менталітет нашої країни.

quite
«

Ми активно нарощуємо бібліотеку власного виробництва і цього разу поповнимо її новим ситкомом – про студентів. Виробництво довірили «Мамахохотала», адже вони, крім іншого, самі нещодавно були студентами і добре розуміються в темі. Важливо, що «Куратори», як і всі інші наші проекти 2017 року, знятий українською мовою.

»
директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв
kuratori-noviy-serial-vid-mamahohotala-ta-nlo-tv-1

У серіалі задіяні актори-іноземці з Грузії, Індії, Нігерії, Литви, герої які навчаються разом і живуть в одному гуртожитку. Вони будують стосунки один з одним, пізнають Україну і постійно потрапляють в проблемні ситуації, вибратися з яких їм допомагають друзі і колеги-українці.

quite
«

Насправді, обрати акторів на головні ролі ситкому було складно, тому що вони повинні бути іноземцями та вільно говорити українською мовою. Нам вдалося зібрати унікальну команду іноземців та доповнити її найкращими акторами студії «Мамахохотала».

»
керівник студії «Мамахохотала» Роман Грищук
kuratori-noviy-serial-vid-mamahohotala-ta-nlo-tv-2

Фото: Владислав Пінчук

Більше цікавинок за посиланням.

Довідка. «Куратори»

Режисер: Наталія Пасеницька

Продюсер: Павло Поздняков

Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний

Шоуранери: Рома Грищук, Іван Мелашенко

Актори: Олег Маслюк, Женя Янович, Серіне Сіаносян, Мартін Філдман, Настя Король, Сандро Матеуш, Олеся Гайова.

Сценаристи: Артур Губка, Степан Олійник, Ігор Рева, Олексій Рева, Антон Мигаль, Сергій Хачко, Денис Голишев, Гриня Подільський, Олексій Вознюк, Дмитро Андрієнко, Олександр Разбейков, Євген Бугров, Бекір Мамедієв, Євген Новоселецький.

kuratori-noviy-serial-vid-mamahohotala-ta-nlo-tv-3