Секундочку, ми збираємося з думками ...

«Мамахохотала» створює мультсеріал — «Небезпечна зона»

24.05.18
mamahohotala-stvorue-multserial-nebezpecna-zona

19 травня в «Українському домі» відбувся фестиваль «KyivComicCon», на якому студія «Мамахохотала» спільно з телеканалом НЛО TV презентували свій мультсеріал «Небезпечна зона». Глядачі фестивалю дуже тепло сприйняли трейлер до серіалу і завалили творців питаннями. Отже, чому «Мамахохотала» вирішила зайнятися анімацією, скільки людина працює над створенням серіалу і що таке «Небезпечна зона». На запитання відповідають автори ідеї і сценаристи Артур Губка та Степан Олійник і продюсер мультсеріалу Рома Грищук.

Чому ви вирішили зайнятися мультфільмом?

Рома Грищук: Одні з наших сценаристів (Артур Губка та Степан Олійник) принесли ідею мультсеріалу. Нам вона сподобалася, і ми вирішили презентувати її каналу. НЛО TV дали добро на виробництво, і тут легка частина закінчилася. Далі потрібно було зібрати команду аніматорів, художників, опрацювати персонажів, їхні характери, візуальний прояв і голоси.

Як прийшла ідея мультика «Небезпечна зона»?

Артур Губка та Степан Олійник: В автобусі, по дорозі на фестиваль КВН в м.Сочі. Шлях був довгий і часу було багато. Вирішили не витрачати його на перегляд фільму або мультфільму, а придумати щось своє, сміливе і нове для України.

Як довго вйде робота над мультиком?

Рома Грищук: Вже більше року працюємо над першою серією. Це виявилося не так просто і не так швидко, як думали спочатку. Анімація - дуже ретельний і складний процес. Наприклад, в будь який момент, ми взагалі переробили всіх персонажів, хоча половина серії вже була промальована.

Якщо вас будуть порівнювати з американськими проектами, ви будете сприймати це як комплімент чи все-таки це буде ображати?

Артур Губка та Степан Олійник: Як комплімент. Круто, коли тебе порівнюють з найкращим. Якщо люди знаходять подібність - значить у нас вийшло зробити добре.

На кого розрахований мультик «Небезпечна зона»? Якій аудиторії він буде цікавий?

Артур Губка та Степан Олійник: На аудиторію, яка цінує хороші продукти і вміє посміятися над українськими реаліями і в якомусь сенсі над собою.

Коли ви тільки починали працювати над мультфільмом, ви ж не розуміли, як це робиться. Як навчилися? Хто допомагав?

Рома Грищук: Майже вся команда вперше створює анімаційний продукт. Зараз ми створюємо мультик методом проб і помилок. Ми до сих пір до кінця не розуміємо, як це все правильно налаштувати. Але, з кожним місяцем відчуваємо, що накопичується досвід як не потрібно робити і вимальовується розуміння того, що нам варто робити.

Коли очікувати вихід мультфільму і на якому етапі створення він зараз?

Рома Грищук: Зараз закінчили повністю пілотну серію, створили всіх персонажів. Працюємо над наступними серіями.

Чи будуть актори студії «Мамахохотала» брати участь в озвучці мультика?

Рома Грищук: Поки фінальний каст голосів ще не затвердили, але, наприклад, Іра Хоменко озвучувала маму в пілота.

Після виходу мультика на канал, що плануєте робити далі? Чи є ідеї?

Рома Грищук: Як мінімум, ми точно розуміємо, що на «Небезпечній зоні» зупинятися не будемо.

Про мультсеріал: «Небезпечна зона» - мультсеріал студії «Мамахохотала» і каналу НЛО TV.

У самому центрі України виникла зона екологічної катастрофи: звалище радіаційних відходів. Влада евакуювала всіх жителів і обнесли місце катастрофи парканом. Згодом всі звірі, які залишилися в зоні еволюціонували і створили соціум. Разом з ними, в «небезпечній зоні» залишилася жити тільки одна українська родина. Карпенко намагаються жити звичайним життям пересічної української сім'ї, хоча соціумі антропоморфних тварин це не так вже і просто робити.

Виробництво: студія «Мамахохотала», телеканал НЛО TV

Продюсер: Роман Грищук

Сценаристи: Артур Губка, Степан Олейник

Художники: Маша Гацоєва, Влад Шапронь, Ірина Шитова

Аніматори: Андрій Піскарьов, Тетяна Божко, Святослав Непийвода