Секундочку, ми збираємося з думками ...

Нова акторка «Мамахохотала» Аліса Тункевич

25.11.17
nova-aktorka-mamahohotala-alisa-tunkevic

Як ти потрапила в студію «Мамахохотала»?

Мені подзвонила Свєта Горошкова (кастинг-директор) і запросила на кастинг. Коли вона дзвонила, я була дуже зайнята, і розмова була дуже швидка. Вона мені сказала про кастинг, а я подумала, ну-у-у, як завжди, серіал, фільм або реклама. «Дададада, буду». Але потім, коли прийшла на сам кастинг, я зрозуміла, що це зовсім не те, що я очікувала. Мені кажуть: «Ну, давай імпровізуй». Приходжу, тексту немає, просто ось тобі ситуація. Я розгубилася, але через те, що була така екстремальна ситуація, воно якось пішло і начебто вийшло, та й хлопці допомагали.

А хто кастингував?

Рома Грищук, Ваня Мелашенко і Наташа Пасеницька.

Тобто, грубо кажучи, ти йшла на кастинг і зовсім не розуміла, куди йдеш?

Я абсолютно не знала! Думала, що це якийсь серіал. Запам'ятала тільки, що мені говорила Света Горошкова по телефону (просто я була в той момент на репетиції): «Ну, це в будь-якому випадку дуже цікавий досвід для тебе». Я на це ще звернула увагу! Ось і опинілася тут на кастингу. Було дуже хвилююче, але склалися номера в імпровізації. Я подібного ніколи не робила.

А ти чула про шоу «Мамахохотала» до того, як прийшла на кастинг?

Ні не чула:)

Тобто ти ВЗАГАЛІ не розуміла куди потрапила?

Ні, взагалі не розуміла :)

nova-aktorka-mamahohotala-alisa-tunkevic-1

А чим ти займалася до студії?

Працювала в театрі Російської драми ім. Лесі Українки, працюю там до сих пір. У мене акторська освіта, закінчувала Поплавського, вчилася п'ять років. У театрі ось уже четвертий рік. Останній серіал, в якому я грала - «Одинак» з Олексієм Горбуновим у головній ролі, режисер Вітя Конісевич. Зараз ось зняли «Куратори», до цього було багато чого: «Свати 5», «Клієнт», «Прокурори», «Команда», «Ментовські війни», «Ковзани для чемпіонки», «Реальна містика», «Отдел44» і багааато чого іншого.

А як ти потрапила в театр?

Я теж ходила на прослуховування. Можна сказати, що мені дуже пощастило, тому що з нашого університету рідко кого беруть, так як є Карпенко Карого. Вважається, що Карпенко більш висококласний університет з акторського напрямку, не дивлячись на те, що і там, і там викладають однакові педагоги. Просто в основному ті педагоги, які в театрі працюють художніми керівниками, викладають в Карпенко. Відповідно, навіщо їм брати когось, якщо у них є свій курс, яким вони викладають чотири роки, і студенти, які хочуть працювати.

Чим робота в театрі відрізняється від роботи в «Мамахохотала»?

Оооооо ... Це абсолютно дві різні стежки! За відчуттями, не дивлячись на те, що в «Мамахохотала» все у дуже теплій атмосфері, весело та без страху, виходить дуже хороший продукт. Що для мене було дивно. У театрі все більш серйозно: ми беремо п'єсу, довго працюємо, можемо репетирувати рік, два, в результаті добиваємося якогось потрібного нам результату. А тут спочатку, коли я прийшла, для мене була фантастика. Я дивилася на хлопців, які вчать по п'ятнадцять, двадцять номерів і думала, ЯК ?! Звичайно, на зйомки я вчу швидко і активно, включається короткочасна пам'ять. Тут дуже великі тексти, хлопці величезні молодці, для мене це дуже незвично. У театрі ми довго вчимо, розбираємо, кладемо на дію, все абсолютно по-іншому. А тут все швидше і, не дивлячись на це продукт виходить хороший, веселий і дуже якісний.

Підсумок: відрізняється УСІМ!

nova-aktorka-mamahohotala-alisa-tunkevic-2

А у театрі ти граєш драматичні ролі чи комедійні?

У мене дві головні ролі. Одна драматична у «Варшавської мелодії», ось зараз граю її. І ще ми репетируємо комедію, тобто буде і комедійна Аліса. У мене дуже багато танцювальних ролей :)

Як тебе прийняли в «Мамахохотала»? Ти відразу зрозуміла, що ти своя?

Звичайно, був спочатку період, коли не всіх знаєш, хотілося з усіма подружитися і ближче пізнати, роззнайомитися. Якось воно поступово стало на свої місця, все як треба :)

У нас у студії завжди було тільки дві актриси, тут з'являється третя. Чи немає у вас «жіночого конфлікту»?

Та ні, чесно кажучи і Слава Богу. Зрозуміло, що, коли приходить нова людина, воно якось незвично. Жартують більше хлопці на цю тему, між дівчатами такого не відбувається і у нас чудові стосунки і з Анею і з Ірою.

nova-aktorka-mamahohotala-alisa-tunkevic-3

Чи не ревнує Аня до Роми?

Ахаха ні. :) Хлопці максимально використовують цю тему в номерах, але добре, що Аня ревнує мене до Роми тільки на сцені. В житті - ні, бо знає, що у мене теж серйозні відносини і все таке ...

Чи можеш ти сказати, що у тебе в студії «Мамахохотала» є улюблений актор або актриса?

Я не хочу говорити, але у мене є навіть кілька улюблених акторів. Не буду говорити, боюся, інші образяться. Я кажу «кілька» - це означає їх не два, їх набагато більше. Звичайно, я однозначно можу сказати, що на першому місці у мене Олежка. Він талановитий від природи, це дуже видно, він потрапив у життя, ось прям, як ніхто на своєму місці тут.

nova-aktorka-mamahohotala-alisa-tunkevic-4

Як думаєш, міг би Олег грати в театрі?

Напевно, зміг би ... Але, по-перше, в державні театри без освіти просто не беруть. В основному перед тим, як грати в театрі потрібно відучитися чотири - п'ять років. А так, Олежка зміг би, особливо в комедії.

З ким би ти з відомих акторів хотіла зіграти?

Якщо говорити про мрії в кіно, то у мене є мрія - знятися в якійсь військовій драмі. А з ким? Такого немає. У будь-якому випадку, хороший партнер - це велике щастя, і не важливо медійна це людина чи ні. З актрис мені подобається Юлія Перісільд, Равшана Куркова, Катерина Клімова. Я знімалася з Олею Сумської - прекрасна актриса і людина, Льоша Горбунов теж дуже шикарний чоловік, ми з першого дня зійшлися, хоча мене попереджали, що він різка людина. Але у нас все шикарно зійшлося.

Підписуйтесь на інстаграм Аліси

А також пропонуємо вас переглянути декілька номерів з участю Аліси