Секундочку, ми збираємося з думками ...

Новий проєкт студії – веб-серіал «БЕZOOMНІ»

18.09.20
noviy-proyekt-studiji-veb-serial-bezoomni


За час всесвітнього карантину ми встигли відкрити для себе безмежність онлайн простору. Ми навчились подорожувати разом із Google maps, відвідувати концерти на YouTube та ходити у гості по Zoom. І якщо вже зараз ми можемо дозволити собі повернути минулу та звичну для нас буденність, то звичка дзвонити по відеозв'язку в нас ще залишилась. Саме про це і йде мова у нашому веб-серіалі «БЕZOOMНІ».

Креативні продюсери Олексій та Ігор Реви розповіли трохи секретів зі знімального майданчика:

quite
«

Це не просто новий проєкт від студії «Мамахохотала». Він відрізняється від того, що ми робили раніше. Вперше ми спробували новий формат – скрінлайф. Це запис екрану монітора. Здавалося б, що це занадто просто зробити, а насправді все вийшло не так, як уявлялось. Взагалі ідея для веб-серіалу тягнеться з початку карантинного режиму. Ми ще тоді хотіли зробити проєкт, але цю тему настільки заюзали, що ми вирішили почекати та актуалізувати її зараз. 

»
Ігор Рева
quite
«

Ми не хотіли, аби «БЕZOOMНІ» стали ще одним серіалом про карантин. Тому на екрані ви побачите вже його відгук – звичку дзвонити по відеозв’язку. Герої серіалу – це кожен з нас: друзі, які спілкуються про фільм, коронавірусний параноїк, вебкам модель та ботан, який залипає на неї. 

»
Олексій Рева
noviy-proyekt-studiji-veb-serial-bezoomni-1
quite
«

В нашому серіалі дуже багато локацій, бо ж сама ідея у тому, що на моніторі – звичайні люди, ми з вами. Вони спілкуються у Zoom і на кухні, і в робочому кабінеті, і в спальні або ж навіть у вбиральні. У якийсь момент знімання я зрозумів, що моя кухня замінила аж чотири різні квартири. Багатьох акторів ми знімали у їх звичному середовищі – у їх квартирах. 

»
Ігор Рева
quite
«

Назва нашого серіалу – «БЕZOOMНІ», як і герої скетчів. Теми їх розмов – буденні та водночас гострі, а гумор 18+. Це зовсім не схоже на номери шоу «Мамахохотала». Цей проєкт ми робимо разом з «Космолот». Отже, вмикайте YouTube та дивіться на буденні ситуації під кутом онлайн. 

»
Олексій Рева