Секундочку, ми збираємося з думками ...

Новий сезон Мамахохотала Шоу

14.09.20
noviy-sezon-mamahohotala-shou

Новий сезон Мамахохотала!

Ви давно цього чекали і ось він – новий сезон Мамахохотала! 

Зміни у світі не пройшли повз героїв шоу. Нова реальність зіткнула їх один з одним, створила незвичайні ситуації, у яких герої отримали неабиякі виклики долі. А що з цього вийшло вже можна побачити у наших соцмережах.

Чи пережило самоізоляцію кохання Вані та Люди? Чи змогли знайти спільну мову Аня та Женя? Скільки мініатюр встигли написати Ігор та Льоша Реви? Що змінилось у відносинах бабки та діда? З ким проводить час Валєрчик та як справи у Ва-Вадіка? Новий сезон готовий відповісти на усі запитання, розсмішити та показати життя з різних, але таких знайомих боків.

Актуальні жарти, повсякденні ситуації, нові образи та перший в історії інтерактивний номер, в якому глядач сам обирає, що буде далі. Мамахохотала - з новими силами у новий сезон!

«

У новому сезоні я подеколи граю вагітну жінку, але іронія у тому, що перед зніманнями шоу я встигла вдруге народити. Це цікавий факт. Взагалі у новому сезоні на вас чекають круті масові номери з незвичайними образами та несподіваним гримом. Усе заради того, щоб ви дивились, підіймали собі настрій та не зациклювались на поганому.

»
Іра Хоменко
noviy-sezon-mamahohotala-shou-1
«

Мені дуже подобається, як новий сезон виглядає на великому екрані. У нас новий режисер-постановник, тому у нових випусках ви побачите більше деталей, яких не було раніше. 

»
Ігор Рева
noviy-sezon-mamahohotala-shou-2
«

Цей сезон особливий. Цього разу я чекаю його разом із вами. Більшу частину сезону ми знімали та знімаємо без глядачів, тому ваші перегляди та коментарі – єдиний варіант отримати фідбек. 

»
Женя Янович
Дивіться щонеділі о 16:00 на НЛО TV.