Секундочку, ми збираємося з думками ...

Нові фільми «Мамахохотала»

31.07.17
novi-filmi-mamahohotala

Рома Грищук та Ваня Мелашенко днями їздили в Одесу. Ні, ми не хочемо, щоб ви заздрили: вони не купалися в морі, і не засмагали. Однак Рома та Ваня їздили в морське місто з хорошого приводу.

В Одесі проходив кінофестиваль ОМКФ, в рамках якого традиційно був організований Кіноринок. Основне завдання Кіноринку - знайомити прокатників і власників кінотеатрів з новими фільмами, які знаходяться на різних стадіях розробки.

Студія «Мамахохотала» і телеканал НЛО TV презентували два фільми.

«Бурштінові копи» - фільм, в головних ролях якого ви побачите вже знайомий вам дует Жені Яновича і Олега Маслюка. Стрічка розповідає про столичного копа, якого переводять в село, а в напарники дають місцевого поліцейського. Разом вони кидають виклик могутньому бурштиновому барону.

quite
«

Фільм «Бурштинові копи» - це перша в Україні комедія про поліцейських-напарників. Жанр бадді-муві дуже популярний в Голлівуді, до нього відносяться такі хіти, як «Люди в Чорному», «48 годин», «Круті лягаві» ... Впевнені, що історія про наших поліцейських, які стикаються з локальною проблемою (незаконний видобуток бурштину ) знайде свого глядача.

»
Рома Грищук

А зараз ми дамо відповідь на часте запитання: чи буде «Інфоголік 2»? - ТАК!

Сценарії фільмів знаходяться в стадії розробки, на Кіноринку були представлені тизери майбутніх робіт.