Секундочку, ми збираємося з думками ...

«Прибулець» – новий серіал студії «Мамахохотала»

02.12.20
pribulec-noviy-serial-studiji-mamahohotala

«СЕРІАЛ ПРО «ЗЕЛЕНЕ ЧУДОВИСЬКО», ВІТРЯНКУ, БАНЮ, ТЕЛЕКІНЕЗ, ЗОНУ 52, КАФЕ, ТАРАСІВКУ... І СУМСЬКУ КЕРАМІКУ» – САМЕ ТАК ОПИСУЄ НАШ НОВИЙ СЕРІАЛ «ПРИБУЛЕЦЬ» ОДИН З ЙОГО ГОЛОВНИХ АКТОРІВ АНАТОЛЬ ФОН-ФІЛАНДРА. 

30 ЛИСТОПАДА НА ТЕЛЕКАНАЛІ ТЕТ ВІДБУЛАСЯ ПРЕМ’ЄРА НЕОПІЗНАНОЇ ЛІТАЮЧОЇ КОМЕДІЇ. 

У центрі уваги звичайна українська родина, поруч з будинком якої зазнає аварії космічний корабель з прибульцем (Анатоль Фон-Філандра) на борту. Ветеринар Оксана (Марія Крушинська) вирішує допомогти й переконує свого нареченого Колю (Володимир Кравчук) поселити інопланетного гостя у їх будинку. Здавалося б, добрий вчинок не може привести до неприємних наслідків, але гість з іншої планети немов притягує проблеми, які доводиться вирішувати молодим людям.

У ролях: Анатоль Фон-Філандра, Марія Крушинська, Володимир Кравчук, Костянтин Данилюк, Леся Самаєва, Олександр Ярема, Валентина Вовченко, Дем’ян Шиян, Дмитро Вівчарюк, Дмитро Андрієнко 

МИ СПИТАЛИ В АНАТОЛЯ, МАШІ ТА ВОВИ ЯКУ СЕРІЮ ВОНИ ЧЕКАЮТЬ НАЙБІЛЬШЕ, ЩО ЦІКАВОГО В НИХ БУЛО ЗА КАДРОМ ТА ЯКИХ СУСІДІВ ДОВОДИЛОСЬ ЗУСТРІЧАТИ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ. 

pribulec-noviy-serial-studiji-mamahohotala-1

ВІТАЄМО З ПРЕМ’ЄРОЮ СЕРІАЛУ! РОЗКАЖІТЬ, ЯКИЙ ЗНІМАЛЬНИЙ ДЕНЬ ВАМ НАЙБІЛЬШЕ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ? ЯКУ СЕРІЮ ВИ ЧЕКАЄТЕ В ЕФІРІ? 

Маша: Дякуємо! Особисто мені найбільше сподобався день на природі. Наша кіношна сім'я пішла в похід. Ми сиділи біля вогнища, не вистачало тільки гітари й шашлику. Взагалі, мені багато наших сцен подобаються. З останнього, що пам’ятаю: була весела сцена з нотаріусом та мамою.

Вова: Особливою для мене була сцена, де ми з моєю офіціанткою Валюхою (актриса серіалу Валентина Вовченко, – ред.) ідемо на завдання в костюмах для підводного плавання. Мені особисто ця ситуація дуже сподобалась, хочу подивитися серію на екрані.

Анатоль: Знаєте, я дуже злий в житті. Я іноді цього просто не показую. А серіал «Прибулець» потрібен для того, щоб робити людей добрішими й щасливішими. Я чекаю усі серії й буду дивитись серіал, хочу стати кращим. І вам бажаю подивитись! 

ВОВУ, МИ ЗНАЄМО, ЩО НА ЗНІМАННЯХ СЕРІАЛУ ТОБІ ДОВЕЛОСЯ ЛІТАТИ. ЯК ТОБІ ЦЕЙ ДОСВІД? ПАМ’ЯТАЄШ, З ЯКОГО ДУБЛЮ ВСЕ ВИЙШЛО, ЯК ТРЕБА?

Я дуже чекав цей досвід. Каскадерський трюк мені був анонсований заздалегідь, і я з першого дня знімання думав про нього. Кількість дублів для мене багато означали, адже я хотів ще й ще. Люблю такий допустимий ризик, можна кайфонути.

МАРІЄ, СКАЖІТЬ ЧЕСНО, ЯК ВАМ ПРАЦЮВАЛОСЬ З НАШИМ ВОВОЮ: ЧИ НЕ ЗАПІЗНЮВАВСЯ ВІН У КАДР, ЧИ ВЧИВ ТЕКСТ? 

Вова один з найбільш дисциплінованих і серйозних: з ним легко, тільки смішить часто (посміхається).

pribulec-noviy-serial-studiji-mamahohotala-2

АНАТОЛЬ, У СЕРІАЛІ ВАШ ГЕРОЙ ПОЛЮБЛЯЄ ЇСТИ ТАРІЛКИ. А ЯКІЙ ЇЖІ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ ВИ ВІДДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ? ЩО НЕЗВИЧАЙНОГО ВАМ ДОВОДИЛОСЬ КУШТУВАТИ?

Я тарілок не їм, я їм прибульців. У студентські роки поїхав з друзями на відпочинок, збирались з наметами у ліс. Купили м’ясо, аби зробити якісь шашлики. І на цьому м’ясі жили прибульці, тож у моєму животі вони почали розмножуватись. Після цього я вирішив, що ні м’яса, ні прибульців я більше їсти не буду. 

МАРІЄ, ВАШІЙ РОДИНІ У СЕРІАЛІ ДОВОДИТЬСЯ ЖИТИ З ПРИБУЛЬЦЕМ, А ЧИ ДОВОДИЛОСЬ ВАМ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ ЗІШТОВХУВАТИСЬ З «НЕОРДИНАРНИМИ» СУСІДАМИ?

У житті, в більшості випадків, мені трапляються не просто нормальні, а чудові сусіди! Ось і у бабусі так було, і у мами. Ми завжди дружили з сусідами. Я це дуже ціную. Природно в кожному під'їзді є фріки, але не варто на цьому зациклюватися. Чудаків я люблю, могла навіть інтерв'ю у них раніше брати, поки не зрозуміла, що 90 відсотків з них це любителі міцних напоїв. Один нещодавно заговорив зі мною англійською, потім зізнався, що збрехав. Після цього так співав мені арію «Аве Марія», що чув весь район. Я одночасно і сміялася, і прагнула скоріше піти.

pribulec-noviy-serial-studiji-mamahohotala-3

АНАТОЛЬ, ЧИ ВІРИТЕ ВИ У МІСТИКУ ТА ІСНУВАННЯ НЛО? 

У містику я не вірю, але вірю в існування НЛО. Якось я переглядав звіт, він є у відкритому доступі, працівника Пентагону, який вже на пенсії. Він відкрито заявив, що американці давно співпрацюють з інопланетними расами. І тепер найбільше я боюсь у нашому серіалі, що коли прибульці побачать мою невідповідність їм, викрадуть мене і будуть проводити досліди. Я з трепетом ставлюся до прибульських рас, я їх поважаю. Чуєте? Я намагаюся бути схожим на вас (посміхається)!

ЯК ВИ ДУМАЄТЕ, НА ПЛАНЕТІ ВАШОГО ГЕРОЯ ТАКОЖ ЧЕКАЛИ НА ПРЕМ’ЄРУ СЕРІАЛУ?

Я думаю, вони прискіпливо дивляться наш серіал і спостерігають за розвитком мого героя. Про всяк випадок хочу одразу запевнити, образ прибульця придумував не я один, це командна робота. Приємного перегляду вам, дорогі прибульці й глядачі!

pribulec-noviy-serial-studiji-mamahohotala-4