Секундочку, ми збираємося з думками ...

Студії «Мамахохотала» — 6 років! Я люблю студію за...

23.03.18
studii-mamahohotala-6-rokiv-a-lublu-studiu-za

Сьогодні нашій студії виповнюється шість років. Рівно шість років тому «Збірна КПІ» зробила свій концерт, який називався «Мамахохотала». З цього дня ми і вирішили рахувати дні нашої історії. За шість років ми зняли 9 сезонів своєї шоу, два серіали, скетч-шоу, повнометражний фільм, відкрили свій івент-відділ, а також зробили багато інших цікавих проектів. Все це ми робили самі, командою друзів, навіть можна сказати вже сім'я. Пережили все разом мільйон стресів, недоспаних ночей, поганих доріг, але завжди з гумором і теплом. Чому ми так довго разом? Чому у нас виходить? Напевно, просто тому що ми довіряємо один одному і робимо те, що любимо.

quite
«

У студії «Мамахохотала» я тільки 2 роки. Але мені здається, що за цей час в моєму житті сталося стільки ж подій, як і за 25 років до студії. За що всіх люблю? Напевно, за те, що вони все роблять мене краще. Наприклад, завдяки Маслюку я почав набирати у вазі (в іншому випадку, спихну провину на нього). Сподіваюся, що і я їм чимось корисний.

»
Льоша Рева
quite
«

Люблю студію за нескінченний потік жартів, за дуже талановитих і смішних людей, за дружні підколи і взагалі за все.

»
Аня Гресь
quite
«

Люблю студію за те що вона розвивається, купили тенісний стіл, Xbox, настільний футбол, ящик коньяку.
Люблю студію за дружній колектив, недавно потрапив у Складну ситуацію, попросив позичити грошей. І всі як один відморозилися.
Люблю студію за дрібні витівки, добре що про ці дрібні витівки не знає податкова.
Люблю студію за те, що в нашому колективі рівність. Таке правило встановив Пан Роман Грищук. Великий Роман Павлович.

»
Юра Громовий
quite
«

Люблю студію, адже тут завжди атмосфера добра, затишку та веселощів. Тут ніколи сумувати, завжди сміємось із друзями! Для мене це робота мрії і я дуже щаслива, що працюю з такими талановитими людьми!

»
Іра Хоменко