Секундочку, ми збираємося з думками ...

Ведучим «Мамахохотала» став Женя Янович

27.02.21
veduchim-mamahohotala-stav-zhenya-yanovich

У 2021 році глядачів шоу «Мамахохотала» чекає сюрприз – ведучим шоу став Женя Янович. Перед першим концертом нового сезону, ми у своїх соціальних мережах шокували підписників новиною і запропонували відгадати ім’я нового ведучого шоу. Інтригу розкрили на концерті, хоча уважні підписники дізнались новину першими:

«

У шоу «Мамахохотала» буде новий ведучий. Він на цьому фото праворуч. Також, він любить говорити про себе в третьому обличчі. Тому, готуйтеся! «Ми раді вітати вас на Мамахохотала шоу!» – буде звучати трохи по-житомирськи

»
– зазначив актор, а тепер ще й новий ведучий шоу, Женя Янович.
veduchim-mamahohotala-stav-zhenya-yanovich-1

Нагадаємо, що раніше ведучими шоу були брати-близнюки Ігор та Льоша Рева. Тепер вони більше поринуть у написання сценаріїв та продюсування нових проєктів студії. На сцені братів також можна буде побачити, адже вони будуть грати у номерах та показувати мініатюри. 

У новому, 12 сезоні шоу, ми продовжимо залучати глядачів для вирішення майбутньої долі номерів. Й тільки від настрою людей у залі буде залежати, як розвиватимуться сюжетні лінії на сцені. Сезон не обійдеться без давно улюблених образів сімейної пари – Люди та Вані, а також незмінного олігарха Валєрчика. Дистанційна робота, шантаж батьків, сусіди з довготривалим ремонтом, пара, яка хоче засватати друзів, та інші знайомі кожному ситуації, які завжди викликають посмішку та задоволення, будуть чекати на глядачів у 2021 році.


veduchim-mamahohotala-stav-zhenya-yanovich-2