Секундочку, ми збираємося з думками ...

Женя Янович зробив пропозицію в день закоханих

14.02.18
zena-anovic-zrobiv-propoziciu-v-den-zakohanih

Напередодні найромантичнішого свята року – Дня святого Валентина – у мережі з’явилась романтична короткометражна історія під назвою «Спалився!». У стрічці знялися вже знайомі глядачеві партнери, головні герої фільму «Інфоголік» (на замовлення телеканалу НЛО TV) – Женя Янович та Олена Борозенець. Тому зіграти роль закоханих для них було зовсім неважко.

Чотирьох-хвилинна стрічка розповідає глядачам про те, як дівчина випадково знаходить обручку у машині свого хлопця. Ви можете собі уявити, що відбувається далі?

«Зі мною подібного не траплялось, – посміхається Євген Янович. – А те, що подарунок був не таким – бувало. Але, дівчата, відкрию вам таємницю: всі чоловіки, навіть якщо вони наперед придумали, що хочуть подарувати, швидше за все цей подарунок куплять в останню секунду. Якщо ви зустрілись із хлопцем і він віддає вам подарунок, то, скоріше за все, він придбав його щойно, по дорозі до вас. Але, все одно, я дуже люблю сюрпризи. Причому, люблю робити їх сам. А День Закоханих – чудовий привід вигадати щось особливе».

Переглянувши стрічку, ви зможете також перевірити хто ви: оптиміст чи песиміст?

«Фінал цієї історії відкритий, – говорить співпродюсер проекту Андрій Гупало – кожен глядач може сам домислити, чим вона закінчиться, і протестувати себе: оптиміст він чи песиміст. Якщо – песиміст, то, можливо, час щось змінити у своєму світогляді? Однак найголовніше, про що ми хотіли сказати: без довіри та терпіння стосунків не збудуєш. Інколи варто почекати і дати людині поруч із тобою час і можливість проявити себе. І тоді ви отримаєте втричі більше яскравих та позитивних емоцій, ніж могли б собі уявити.»

Приємного перегляду та не забувайте про своїх коханих.

Dir: Максим Зубченко

DOP: Олександра Зубченко

Producers: Андрій Гупало, Патриція Кузнєцова

Make up: Анна Заволока

У головних ролях: Євген Янович (студія «Мамахохотала») та Олена Борозенець