Секундочку, ми збираємося з думками ...

Stand-up

standup


standup-1

Хто відразу спадає на думку, коли Ви чуєте слово "стендап"? Звичайно ж Юра Громовий, Денис Голишев та компанія. Вже не перший рік проект Stand-up.ua радує тисячі телеглядачів, проводить регулярні концерти і невпинно смішить свою YouTube аудиторію. Студія «Мамахохотала» стала першою в Україні, хто протягом 3-х років організував величезну кількість сольних та спільних стендапів.

Чому всі обожнюють це шоу? У Stand-up.ua ніколи не здогадаєшся, що буде далі. Тут немає ніяких правил і стандартів. Ніякої сором'язливості. Тільки гострий гумор і повна відкритість. У кожного з нас є проблеми. На сцені Stand-up.ua вміють над ними посміятися і зняти напругу.

«Мамахохотала» вже давно поставила перед собою мету популяризувати стендап-виступи серед української публіки. Нам це вдалося! Ми навіть вивели цей гумористичний жанр на телеекрани. В рамках проекту ми постійно даємо можливість молодим талантам проявити себе! У рубриці «Відкритий мікрофон» від Stand-up.ua може взяти участь будь-хто охочий, а коміки від Бога, які своїм виступом доведуть свою майстерність, потрапляють до основного складу Stand-up.ua.